تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۳۰ هزار واحد مسکونی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه می سازیم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، هوشنگ بازوند در دیدار با «الحاج اس سی» دبیر کل فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر درکنار قدردانی از ابراز همدردی وی با مردم زلزله زده کرمانشاه، بیان داشت:️ امداد و رهایی صورت گرفته در زلزله کرمانشاه بینظیر بود. وی در ادامه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، هوشنگ بازوند در دیدار با «الحاج اس سی» دبیر کل فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر درکنار قدردانی از ابراز همدردی وی با مردم زلزله زده کرمانشاه، بیان داشت:️ امداد و رهایی صورت گرفته در زلزله کرمانشاه بینظیر بود.

وی در ادامه گفته بود:️ پس از یک هفته ساکن کردن اضطراری لطمه دیدگان به نحو شایسته تهیه گردید و طی دو ماه آینده ساکن کردن موقت نیز به انتهاء خواهد رسید.

بازوند اضافه کرد: مقارن با ساکن کردن موقت، ساکن کردن مدام را آغاز کرده ایم و طی برنامه ریزی انجام شده، سی هزار واحد مسکونی برای لطمه دیدگان خواهیم ساخت.

وی زلزله کرمانشاه را یک رویداد اتخاد آفرین دانست و عنوان کرد: کار بینظیر مردم در کمک رسانی، در تاریخ زلزله ها، بی پیشینه بوده هست و مردم از این آزمون الهی با نمره زیاد عالی قبول و سربلند گردیدند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت زمستانی در اصفهان + فیلم