گروه: تور
تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
۳۰۰ میلیارد ریال برای پیشرفت روستاهای استان قزوین تعلق یافت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، علی فرخزاد در جلسه با دهیاران و بخشداران استان قزوین که در سالن نشست ها استانداری برگزار گردید، اظهار داشت: دقت به روستاها در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی دلیل افزایش کارایی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، علی فرخزاد در جلسه با دهیاران و بخشداران استان قزوین که در سالن نشست ها استانداری برگزار گردید، اظهار داشت: دقت به روستاها در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی دلیل افزایش کارایی فعالیت‌های تولیدی و زراعی می‌شود.

وی اضافه کرد: عملکرد تولیدی، زراعی، دامی، گردشگری و زیست‌محیطی روستاها از جنبه‌های متفاوت پیشرفته هست و نقش بنیادی در اقتصاد جامعه ایفا می‌کند.

معاون عمرانی استاندار قزوین با اشاره به نقش دهیاران در پیشرفت روستاها اهتمام کرد: همه دهیاران استان در حال گفت و گو علمی از طریق دفتر کارها روستایی می باشند تا بتوان اشخاص توانمند و واجد شرایط علمی و ادارهی برای تصدی دهیاری‌ها انتخاب گردند.

وی گفت: کوشش در جهت اقتصادی کردن روستاها پیشرفت همه‌جانبه را در صدد دارد و گامی برای تحقق اقتصاد پایداریی هست.

معاون عمرانی استاندار قزوین با اظهار اینکه تا انتهاء سال بعد دیگر هیچ کوچه خاکی در روستاها وجود ندراد، بیان کرد: ۲۰ میلیارد تومان از مسیر بانک سینا و ۱۰ میلیارد تومان از مسیر بانک پاسارگاد تسهیلات در اختیار روستاها قرار گرفته که این مبالغ در جهت پیشرفت روستاها و به طرف پیشرفت گردشگری ضروری هست برود.

فرخزاد به نقش گردشگری در اقتصاد اشاره کرد و اضافه کرد: قابلیت‌های صنعت گردشگری همه را به این دستاورد رسانده هست که این صنعت راه‌ میانبری برای پیشرفت اقتصادی در کشورهای در حال پیشرفت و تولید ثروت در کشورهای صنعتی بوده و درآینده نزدیک این صنعت به مهم‌ترین شاخصه اقتصادی هر کشور مبدل می‌شود.

وی گفته بود: به دنبال ارتقای دیدگاه‌های مسئولان جایی در زمینه پیشگیری از آشفتگی و بالا بردن سطح اقتصاد روستاها و بخش‌ها هستیم تا بتوان از این مسیر سطح اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در روستاها بالاتر رود.