تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
۳۰۰عنوان برنامه ویژه هفته عقیدتی سیاسی در قزوین برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، حجت الاسلام علی معبودی ظهریکشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان که در مجتمع شهید آوینی برگزار شد گفت: از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت به عنوان هفته عقیدتی و سیاسی سپاه نامگذاری شده و در این هفته باید نسبت به تبیین اندیشه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، حجت الاسلام علی معبودی ظهریکشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان که در مجتمع شهید آوینی برگزار شد گفت: از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت به عنوان هفته عقیدتی و سیاسی سپاه نامگذاری شده و در این هفته باید نسبت به تبیین اندیشه های شهید مطهری اقدام کرده و نسل جوان امروز راکه تشنه معارف حقیقی دین مبین اسلام هستند با این اندیشه ها آشنا کرد.

 حجت الاسلام معبودی گفت: شهید مطهری الگوی مناسبی از انسان تربیت شده در مکتب اسلام و پیش قراول در تولید اندیشه اسلامی در همه عرصه هاست و ما نیز در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نیازمند تولید چنین اندیشه هایی هستیم.

وی با بیان اینکه شهید مطهری مدیری انقلابی بود از همین رو اندیشه و آثار ایشان ماندگار است تصریح کرد: سپاه و بسیج به عنوان نیرویی مکتبی موجب امید دوستان در تمام جهان و ترس دشمنان اسلام شده که بایدتمام بسیجیان با الگو قرار دادن منش‌های استاد شهید مرتضی مطهری در جهت پاسداری از نظام اسلامی بکوشند.

حجت الاسلام معبودی گفت: ترویج آثار شهید مطهری نیازمند یاری هرچه بیشتر اصحاب رسانه است و این شهید بزرگوار با توجه به اینکه مدیری انقلابی بود و از همین رو اندیشه و آثار ایشان ماندگار شده است.

این مطلبو از دست ندید!  جاذبه های ناشناخته در سراسر جهان +عکس ها

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ازبرگزاری ۳۰۰ عنوان ویژه برنامه به مناسبت هفته عقیدتی، سیاسی در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج استان خبر داد.

وی باتشریح برنامه های هفته عقیدتی سیاسی دراستان گفت:برگزاری همایش حکمت مطهر به‌ عنوان مهمترین برنامه محوری درتمام پایگاه‌ها وحوزه‌های سپاه وبسیج به‌عنوان ویژه برنامه شاخص این هفته در روز ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور حجت‌الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می شود.

در ادامه محمد بهرامی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه استان قزوین بیان کرد:هفته عقیدتی بهترین فرصت برای آشنایی با اندیشه های شهید مطهری است که با شناخت فکر و اندیشه این شهید والا مقام باید در راه اعتلای اسلام گام برداریم.

وی با اشاره به دیگر برنامه های این هفته یادآور شد: تجلیل از مربیان و مدرسان عرصه های فرهنگی، دیدارباخانواده های شهدای عرصه فرهنگی، برگزاری نمایشگاه های محصولات فرهنگی، دیدار با ائمه جمعه سراسر استان، برگزاری کارگاه توانمند سازی مربیان و فرماندهان حوزه مقاومت از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.

بهرامی اظهار داشت: برگزاری نشست های اخلاقی، روشنگری و بصیرتی، مسابقات مختلف ورزشی، برگزاری محافل انس با قرآن، مسابقات کتابخوانی، اردوهای تفریحی و زیارتی بخشی از برنامه های اجرایی در این هفته است.

 

برچسب ها: ,