تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان دلیجان کشف شد

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، سردار کیومرث گرامیی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان داشت: دو هزار لیتر گازوئیل قاچاق در ‏مخازن یکی از مصرف‌کنندگان عمده شهرستان دلیجان کشف گردید. ‏ ‏فرمانده انتظامی استان مرکزی اهتمام کرد: این سوخت غیرمجاز پس از کشف در چرخه توزیع قرار گرفته و پرونده متهم […]

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ، سردار کیومرث گرامیی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان داشت: دو هزار لیتر گازوئیل قاچاق در ‏مخازن یکی از مصرف‌کنندگان عمده شهرستان دلیجان کشف گردید.

‏فرمانده انتظامی استان مرکزی اهتمام کرد: این سوخت غیرمجاز پس از کشف در چرخه توزیع قرار گرفته و پرونده متهم برای رسیدگی به ‏مقامات قضایی ارجاع شده هست.

سردار گرامیی با اشاره به کشف ۳۱۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در استان نیز عنوان کرد: این قدر مواد در ۲۴ ساعت سابق به‌دنبال اقدامات اطلاعاتی در دو عملیات جداگانه در استان کشف و ضبط شده هست.

فرمانده انتظامی استان مرکزی دنبال کرد: علاوه بر این ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات دیگری که در محورهای شرقی این استان انجام گردید از یک ماشین حامل بار لیموشیرین کشف و ضبط گردید و به‌دنبال این عملیات  یک قاچاقچی نیز دستگیر گردید.

این مطلبو از دست ندید!  اردبیل ییلاق ایران است/اقلیم ۴ فصل در طبیعت اردبیل