گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
۲۴۰ حدس میلیارد تومان یارانه بلیط ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر قم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهر قم؛ ؛ عباس ذاکریان معاون شهردار شهر قم شامگاه دوشنبه در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شهر قم عنوان نمود: در بودجه مراجع لازم جهت پشتیبانی از ناوگان حمل و نقل عمومی حدس شده هست. در بودجه سال جاری یارانه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهر قم؛ ؛ عباس ذاکریان معاون شهردار شهر قم شامگاه دوشنبه در پنجاه و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شهر قم عنوان نمود: در بودجه مراجع لازم جهت پشتیبانی از ناوگان حمل و نقل عمومی حدس شده هست. در بودجه سال جاری یارانه بلیط ناوگان حمل و نقل عمومی ۲۴۰ میلیارد تومان حدس شده هست.

وی گفت: در این بودجه ۱۷۰ میلیارد تومان جهت پرداخت یارانه به بلیط اتوبوس هست که متاسفانه هنوز تخصیص نیافته هست. در حقیقت در حدود سه سال هست که هیچ یارانه ای برای بلیط اتوبوس پرداخت نشده و این امر ناوگان را با مشکلات مالی رو به رو کرده هست.

وی گفته بود: یکی دیگر از دغدغه های مالی، بدهی سنگین ۶ میلیارد تومانی به امور مالیاتی هست در حالی که باید تعرفه های مالیاتی در حمل و نقل عمومی که خدماتی هست بازبینی گردد.

این مطلبو از دست ندید!  واریز پول فروش فیلم به صاحبان اثر چقدر زمان می‌برد؟

در ادامه ریاست کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شهر قم تصریح نمود:دولت باید به ناوگان حمل و نقل عمومی کمک کند تا بتوان به توسعه زیرساختها پرداخت.