گروه: آشپزی
تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

رقیه احمدی، مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، گفت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید سعید قربان و اجرای طرح قربانی مشارکتی این مؤسسه خیریه و ارسال گوشت‌های قربانی از سوی خیران در این روز به مؤسسه خیریه هزینه ۱۵ رأس گوسفند از خیران و نیکوکاران […]

200 میلیون ریال گوشت قرمز بین نیازمندان بیرجند توزیع شدرقیه احمدی، مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، گفت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید سعید قربان و اجرای طرح قربانی مشارکتی این مؤسسه خیریه و ارسال گوشت‌های قربانی از سوی خیران در این روز به مؤسسه خیریه هزینه ۱۵ رأس گوسفند از خیران و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح در کشتارگاه به میزان ۲۲۰ کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم خانواده‌های تحت پوشش این مؤسسه توزیع شد.

وی بیان کرد: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال از تعدادی از خیران و نیکوکاران عضو مؤسسه اهدا و بین ۱۵۰ خانواده و هر خانوار به میزان ۱۵۰۰ گرم توزیع شد.

مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی یادآور شد: با توجه به پخت غذای گرم برای روز عید سعید غدیرخم و توزیع در بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این مؤسسه بخشی از گوشت‌های جمع‌آوری شده به مصرف غذای گرم این روز اختصاص می‌یابد.

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه پاند کیک وانیلی

احمدی گفت: برای حفظ شان و شخصیت و تکریم خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این موسسه توزیع گوشت قرمز گرم از سوی مددکاران در محل اقامت آن‌ها انجام می‌گیرد.

وی بیان کرد: خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیران از کمک‌های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال‌های آینده نیز افزایش یابد.

مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی گفت: در این مؤسسه در طول سال انجام مراسمات عقیقه، ذبح گوسفند و مرغ، قربانی و پخت غذای نذری را برای خانواده‌های تحت پوشش موسسه انجام و افراد درصورت تمایل می‌توانند در این زمینه کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۷۱۳۰۲۳۲ نزد بانک سپه واریز و یا با شماره گیری *۶۶۵۵*۷۲۴۰۰۰# در این امور خیرخواهانه مشارکت کنند.
انتهای پیام