گروه: آشپزی
تاریخ: 9:22 :: 2019/08/14

رقیه احمدی، مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، گفت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید سعید قربان و اجرای طرح قربانی مشارکتی این مؤسسه خیریه و ارسال گوشت‌های قربانی از سوی خیران در این روز به مؤسسه خیریه هزینه ۱۵ رأس گوسفند از خیران و نیکوکاران […]

200 میلیون ریال گوشت قرمز بین نیازمندان بیرجند توزیع شدرقیه احمدی، مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، گفت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید سعید قربان و اجرای طرح قربانی مشارکتی این مؤسسه خیریه و ارسال گوشت‌های قربانی از سوی خیران در این روز به مؤسسه خیریه هزینه ۱۵ رأس گوسفند از خیران و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح در کشتارگاه به میزان ۲۲۰ کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم خانواده‌های تحت پوشش این مؤسسه توزیع شد.

وی بیان کرد: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال از تعدادی از خیران و نیکوکاران عضو مؤسسه اهدا و بین ۱۵۰ خانواده و هر خانوار به میزان ۱۵۰۰ گرم توزیع شد.

مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی یادآور شد: با توجه به پخت غذای گرم برای روز عید سعید غدیرخم و توزیع در بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این مؤسسه بخشی از گوشت‌های جمع‌آوری شده به مصرف غذای گرم این روز اختصاص می‌یابد.

احمدی گفت: برای حفظ شان و شخصیت و تکریم خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این موسسه توزیع گوشت قرمز گرم از سوی مددکاران در محل اقامت آن‌ها انجام می‌گیرد.

وی بیان کرد: خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیران از کمک‌های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال‌های آینده نیز افزایش یابد.

مدیرعامل مؤسسه خیریه قمر بنی‌هاشم(ع) خراسان‌جنوبی گفت: در این مؤسسه در طول سال انجام مراسمات عقیقه، ذبح گوسفند و مرغ، قربانی و پخت غذای نذری را برای خانواده‌های تحت پوشش موسسه انجام و افراد درصورت تمایل می‌توانند در این زمینه کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۷۱۳۰۲۳۲ نزد بانک سپه واریز و یا با شماره گیری *۶۶۵۵*۷۲۴۰۰۰# در این امور خیرخواهانه مشارکت کنند.
انتهای پیام