گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۲۰ میلیارد تومان تسهیلات شغل ها خانگی در همدان پرداخت می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، وی با اظهار اینکه تسهیلات اشتغال‌زا از مهم‌ترین حجم و مزیت‌های موجود در استان هست، اضافه کرد: تسهیلات اشتغال‌زا در حوزه‌های متفاوت در استان همدان بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هست.   توصیفیان با اهتمام بر اینکه نفع تسهیلات پرداخت شده در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان،

وی با اظهار اینکه تسهیلات اشتغال‌زا از مهم‌ترین حجم و مزیت‌های موجود در استان هست، اضافه کرد: تسهیلات اشتغال‌زا در حوزه‌های متفاوت در استان همدان بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هست.

  توصیفیان با اهتمام بر اینکه نفع تسهیلات پرداخت شده در استان ۴ الی ۱۸ درصد هست، تبیین کرد: برطبق تجربه تسهیلات قبلی شاید مهم‌ترین سالی که تسهیلات در قسمت روستایی تعلق پیدا کرده سال کنونی هست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه در۳۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر برای استان حدس شده بود، گفته بود:سود این تسهیلات ۱۲ الی ۱۶ درصد حدس شده هست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه طرح‌ها بعد از موردبررسی قرار گرفتن در کمیته مهارتی به بانک‌ها ارائه می‌شود، ابراز کرد: بانک‌ها در مدت ۲۰ روز نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام می‌کنند.

توصیفیان در مورد تسهیلات روستایی تبیین کرد: تسهیلات روستایی با قیمت نفع ۶ تا ۹ درصد پرداخت می‌شود و در این راستا ارزش شایستهی برای استان همدان تخصیص داده شده هست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تبیین کرد: در  مبحث تسهیلات شغل ها خانگی ۲۰ میلیارد تومان ارزش با قیمت نفع ۴ درصد برای استان همدان در نظر گرفته شده هست.