۱۶۰ برنامه فرهنگی ورزشی ویژه دهه فجر در گرگان برگزار می‌شود

0
اشتراک

۱۶۰ برنامه فرهنگی ورزشی ویژه دهه فجر در گرگان برگزار می‌شود

اسماعیل حاجی آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: از این تعداد، ۶۰ برنامه مربوط به اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان بوده و هدف ما سوق دادن مردم به سوی سلامتی و شادابی، جنگ با مفاسد اجتماعی از جمله اعتیاد و ناهنجاری‌ها و شور و نشاط میان جوانان و نوجوانان است.

وی به شاخص‌ترین برنامه‌های ورزش و جوانان گرگان در دهه فجر اشاره و خاطرنشان کرد: افتتاحیه مشترک نخستین جشنواره استعدایابی استان و دومین فستیوال ورزش برای همه گرگان در ۳۳ رشته ورزشی، آئین تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش گرگان، نخستین دوره مسابقات قوی ترین و مچ انداری بانوان استان، صعود سراسری کوهنوردان به قله گاوکشان، دومین جشنواره فرهنگی ورزشی دا (مادر) و رژه موتورسواران همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور از مهم‌ترین برنامه‌های ورزش و جوانان گرگان است.

رئیس کمیته ورزش ستاد دهه فجر شهرستان گرگان افزود: افتتاحیه پیست موتورسواری و اتومبیلرانی گرگان، ورزش صبحگاهی هزار نفری بانوان، مسابقات ثبت رکورد کشور، راهپیمایی ۲۲ بهمن و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از دیگر برنامه‌های مهمی است که برگزار خواهد شد.

حاجی آبادی تصریح کرد: جشن ستاد دهه مبارک فجر و رشته‌های مختلف ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان نیز تدارک دیده شده که در طول این ایام اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه‌ها با مشارکت عموم مردم، دستگاه‌های عضو کمیته ورزش، هیئت‌های ورزشی و ستاد دهه مبارک فجر شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان برای ایجاد شور و نشاط در این ایام پیش بینی شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.