گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زوار اصفهانی اربعین مدنظر داشته گردید

مهدی خضری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در رابطه با تمهیدات مدنظر داشته شده برای حمل و نقل زوار اربعین گفت: مرزهای اصفهان طبق تقسیم بندی سال‌های گذشته بوده و تحولی نکرده و طبق احتیاج مسافران اتوبوس خواهیم داشت. وی اضافه کرد: از ۲۱ مهرماه پیش فروش بلیت‌های اربعین شروع شده است و […]

مهدی خضری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در رابطه با تمهیدات مدنظر داشته شده برای حمل و نقل زوار اربعین گفت: مرزهای اصفهان طبق تقسیم بندی سال‌های گذشته بوده و تحولی نکرده و طبق احتیاج مسافران اتوبوس خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: از ۲۱ مهرماه پیش فروش بلیت‌های اربعین شروع شده است و قیمت‌ها نیز از اول آبان ماه ماه به سبب یکسره بودن سفر با افزایش همراه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به نرخ بلیت‌ها گفت: نرخ هر بلیت در سال گذشته برابر با ۹۰ هزار تومان بود و سال کنونی با افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی همراه می باشد که اول آبان ماه ماه نرخ دقیق مشخص می‌شود.

وی در رابطه با تعداد ناوگان اتوبوسرانی برای حمل و نقل زوار اربعین گفته بود: سال کنونی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای زوار اربعین مدنظر داشته شده که این تعداد با توجه به احتیاج مسافران تغییر پیدا می‌کند، این ناوگان از نقاط متفاوت استان به سمت مرزهای مد نظر حرکت می‌کنند.

این مطلبو از دست ندید!  جزئیات قیمت بلیت سینما در سال ۹۸

وی در مورد نحوه برگشت زوار اربعین تصریح نمود: در هنگام برگشت شرکت‌هایی که ناوگان اعزام کردند موظف می باشند اتوبوس‌ها را به تعداد موجود برای زوار مهیا کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان افزود: هماهنگی‌های لازم برای سفر اربعین انجام شده است و تیم اداره کل راهداری از هفته آینده در مرزها استقرار پیدا می‌کند.