گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
۱۵۰۰ بلیت ورزشگاه جم برای طرفداران استقلال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، تیم های پارس جنوبی و استقلال تهران روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ برتر در جم به مصاف یکدیگر می روند. با توجه به میزبانی پارس جنوبی در این مسابقه و پر شدن احتمالی ورزشگاه جم توسط طرفداران پارس جنوبی، مسئولین این باشگاه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

تیم های پارس جنوبی و استقلال تهران روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ برتر در جم به مصاف یکدیگر می روند. با توجه به میزبانی پارس جنوبی در این مسابقه و پر شدن احتمالی ورزشگاه جم توسط طرفداران پارس جنوبی، مسئولین این باشگاه تصمیم گرفتند تا منحصرا ۱۰ درصد از حجم سکوها را به استقلال بدهند.

بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در این مورد گفت: «مثل فصل گذشته در بازی با استقلال و پرسپولیس منحصرا ۱۰ درصد از حجم ورزشگاه را در اختیار تماشاگران میهمان قرار خواهیم داد. فصل گذشته هم در دیدار با پرسپولیس فصل گذشته هم در دیدار با و استقلال ۹۰ درصد حجم ورزشگاه در اختیار تماشاگران تیم پارس جنوبی بود. »

»با توجه به اینکه ورزشگاه جم حدود ۱۵ هزار نفر گنجایش دارد، حدودا ۱۵۰۰ بلیت به طرفداران استقلال برای بازی روز پنجشنبه به فروش رسیده خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  هدف از کنترل بلیت مسافران مترو چیست؟