تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
۱۴۰ میلیون تن کالای غیرنفتی از لرستان صادر شد

۶ وی اضافه کرد: صادرات شش ماهه نخست سال ۹۵ در استان ۷۳ میلیون و ۵۲۷ هزار تن بوده که این میزان در شش ماهه نخست سال ۹۶ به ۱۴۰ میلیون و ۱۷۱ هزار تن دست یافته هست. ریاست ارگان صنعت، معدن و تجارت لرستان دنبال کرد: قسمت قسمت های صنعت، معدن و کشاورزی در […]

۶

وی اضافه کرد: صادرات شش ماهه نخست سال ۹۵ در استان ۷۳ میلیون و ۵۲۷ هزار تن بوده که این میزان در شش ماهه نخست سال ۹۶ به ۱۴۰ میلیون و ۱۷۱ هزار تن دست یافته هست.

ریاست ارگان صنعت، معدن و تجارت لرستان دنبال کرد: قسمت قسمت های صنعت، معدن و کشاورزی در این زمینه نسبت به مدت همانند سال سابق مشخص شده هست و قسمت قسمت صنعت از ۷۲.۱ ۱ درصد ۶ ماهه پارسال به ۷۸.۳ ۳ درصد در سال جاری افزایش یافته، قسمت قسمت معدن از ۱۵.۲ ۲ ۳ ۵ ۵ درصد کم شدن یافته هست.

وی اضافه کرد: قسمت قسمت صنعت از میزان ۵۲ میلیون در ۶ ماهه پارسال به ۱۲۲ میلیون و ۴۱۰ هزار دلار افزایش یافته و قسمت قسمت کشاورزی از ۶ میلیون و ۱۱۰ هزار دلار در شش ماهه سال ۹۵ به ۳ میلیون و ۵۱۴ هزار دلار کم شدن یافته هست.

ریاست ارگان صنعت، معدن و تجارت لرستان دنبال کرد: قسمت قسمت معدن هم از ۱۴ میلیون و ۴۲۱ هزار دلار به ۱۴ میلیون و ۲۴۱ هزار دلار کم شدن یافته که ۱.۲ ۲ درصد کم شدن یافته هست.