گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۱۴۰ طرح محرومیت زدایی در سه استان از طریق قرارگاه سید الشهدا اجرا می شود

وی اضافه کرد: طرحهای محرومیت زدایی در عرصه های متفاوت من جمله احداث منزل عالم، مساعدت به احداث منزل محرومان، ساخت غسال منزل، احداث مجتمع های فرهنگی، تفریحی و فعالیت های عمرانی تشریح شده که در این راستا زدودن محرومیت از منطقه های شهری و روستایی نقاط کویری و مرزی در اولویت هست.فرمانده منطقه ای […]

وی اضافه کرد: طرحهای محرومیت زدایی در عرصه های متفاوت من جمله احداث منزل عالم، مساعدت به احداث منزل محرومان، ساخت غسال منزل، احداث مجتمع های فرهنگی، تفریحی و فعالیت های عمرانی تشریح شده که در این راستا زدودن محرومیت از منطقه های شهری و روستایی نقاط کویری و مرزی در اولویت هست.
فرمانده منطقه ای قرارگاه سید الشهدا گفته بود: فعالیت های فرهنگی در روستاها و مساعدت به محصلین کم بهره مند از دیگر برنامه های این قرارگاه خواهد بود.

خانه عالم دهاتی قهساره در دهستان برزاوند اردستان در ادامه طی آئینی با حضور فرمانده قرارگاه سیدالشهدای استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدیران شهرستان بازنمایی گردید.
خانه عالم دهاتی قهساره ارزشمند ۵۰۰ میلیون ریال در زمینی به مساحت ۱۱۰ متر با زیربنای ۸۵ متر مربع با مساعدت نیکوکاران و قرارگاه سازندگی شهرستان اردستان احداث شده هست.

خبرنگار: رحمت الله عامری نیا ** انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
۷۴۳۱//۸۱۲۳