گروه: زنان
تاریخ: ۲۲:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۱۳۰۰ دهیاری در خراسان رضوی به شبکه دولت الکترونیک متصل شده اند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علی رضا رشیدیان  ظهر امروز در مرحله تعلیمی بخشداران خراسان رضوی که در مهمانسرای امام علی (ع) برگزار گردید، گفت: ملت ایران با شهدای والامقامی که تقدیم انقلاب اسلامی کرده همه ما را بدهکار نموده و اگر برطبق […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ علی رضا رشیدیان  ظهر امروز در مرحله تعلیمی بخشداران خراسان رضوی که در مهمانسرای امام علی (ع) برگزار گردید، گفت: ملت ایران با شهدای والامقامی که تقدیم انقلاب اسلامی کرده همه ما را بدهکار نموده و اگر برطبق مصالح بیان کردند استاندار، بخشدار و فرماندار جا به جا گردد مبحثی غیرطبیعی نیست و ضروری هست با اعتماد به نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران خدمتگذار نظام باشیم.

استاندار خراسان رضوی دنبال کرد: در هر جایگاهی ضروری هست خیرخواه نظام باشیم. تاکید دولت تدبیر و امید استفاده از حجم زنان و جوانان در سطوح ادارهی و بهره گیری از حجم آنان هست.

دقت به مسائل منطقه های محروم و روستایی نیز با اهمیت ترین وظیفه بخشداران هست.

وی حرکت هدفمند برای استفاده از ابزارها دولتی، ظرفیتهای بازار، حجم سازی به منظور جذب سرمایه قسمت خصوصی و کارهای برنامه مند را از دیگر وظیفه ها بخشداران ذکر و گفته بود: دنبال کنندهی همکاری بخشداران با مدیران و مدیران اعمالی استان نیز ضروری هست. بخشداران نقطه محوری دولت و واسط رابطه مردم با دولت در منطقه های روستایی و محروم می باشند.

استاندار خراسان رضوی به شعار 'اقتصاد پایداریی، تولید و اشتغال' نیز اشاره و گفته بود: در حوزه تولید و اشتغال خراسان رضوی کارهای مطلوبی انجام شد. ۲۳ ۲۳ درصد اشتغال ایجاد شده در کشور مرتبط به خراسان رضوی هست که این امر جز با همبستگی رتبه های اعمالی در بخشهای دولتی و خصوصی استان پژوهشگر نمی گردید.

وی اضافه کرد: علاوه بر این در مدت فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم کارهای شایستهی در روستاها نظیر طرح هادی، خانه روستایی، پیشرفت راههای روستایی، منزل های بهداشت و توسیع امور خدماتی انجام شده هست.

استاندار خراسان رضوی بر ضرورت استفاده از حجم های موجود در روستاها و ادامه اعمال 'طرح دهاتی پاک' نیز تاکید و گفته بود: ضروری هست حجم سازی کرد تا دانشجوان با مسائل روستاها درگیر گردند و در منطقه های محروم در قالبهای گوناگون خدمت رسانی کنند.

وی دنبال کرد: علاوه بر این توسیع دولت الکترونیک ضروری هست. تا هم حالا هزار و ۳۰۰ دهیاری در خراسان رضوی به شبکه دولت الکترونیک متصل شده اند.

استاندار خراسان رضوی دنبال کرد: اندیشه انقلاب اسلامی مبتنی بر تعقل و تدبیر هست.

دوره تعلیمی با حضور ۷۰ بخشدار استان خراسان رضوی برگزار شده هست.

استان شش میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان دربردارنده ۲۸ شهرستان، ۷۰ قسمت و ۲ هزار و ۵۴۰ دهات هست. یک میلیون و ۷۳۳ هزار نفر از جمعیت خراسان رضوی در روستاهای این استان سکونت دارند.