۱۲ والیبالیست اعزامی به تایلند مشخص شدند

0
اشتراک

۱۲ والیبالیست اعزامی به تایلند مشخص شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر ۲۳ سال آسیا از ۲۳ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری در شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار می شود.

پنجمین و آخرین مرحله اردوی آماده سازی این تیم از امروز (شنبه) آغاز شد که این اردو متصل به اعزام است و سرمربی این تیم ۱۲ بازیکن اعزامی را به اردو دعوت کرد که اسامی آنان به قرار زیر است:

نگین شیرتری، شقایق شفیع، مونا آشفته، فرناز ساعی، فاطمه امینی، تهمینه درگذنی، زهرا شیری، مهتا یحیی پور، فاطمه سلگی، هاله متقیان، آیتک سلامت و منا رمضانی.

ملی پوشان دعوتی به مدت سه روز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی در کمپ تیم های ملی بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری می کنند و سپس روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه راهی کشور تایلند خواهند شد.

سیما صدیقی به عنوان سرمربی، فریبا سلیمانی و فاطمه شعبان خمسه (مربیان)، بهاره نیازی (بدنساز)، آتوسا عظیم زاده صدرایی (آنالیزور)، سمیرا عبدالرحیمی (ماساژور) و ندا مولاهویزه به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال بانوان را در این اردو همراهی می کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.