گروه: شغل
تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
۱۲ مرکز تحقیقاتی منسوب به جهاددانشگاهی در کشور فعال است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، وی درآمد پیوسته واحدها را یکی از دغدغه‌های کلیدی دفتر مرکزی جهاددانشگاهی عنوان نمود و اضافه کرد: یکی از راه‌های تحقق درآمد پیوسته، انجام فعالیت‌های تخصصی و به روز بودن هست که به همین علت واحدها لازم هست به سمت ایجاد ساختارهای کارآفرینی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل،

وی درآمد پیوسته واحدها را یکی از دغدغه‌های کلیدی دفتر مرکزی جهاددانشگاهی عنوان نمود و اضافه کرد: یکی از راه‌های تحقق درآمد پیوسته، انجام فعالیت‌های تخصصی و به روز بودن هست که به همین علت واحدها لازم هست به سمت ایجاد ساختارهای کارآفرینی و تخصصی حرکت کنند.

مدیرکل دفتر تخصصی دکتری جهاددانشگاهی سوق دادن فعالیت‌های کشاورزی واحد اردبیل به سمت احیا و توسعه باغات فندق را منطقی و مطلوب اعلام نمود و اهتمام کرد: جهاددانشگاهی هم‌سو و در کنار سایر موسسات تحقیقاتی بویژه دانشگاه‌ها در امر پژوهش فعالیت دارد و با افتخار در پی مشارکت با آن‌هاست.

شاکرنژاد بسترسازی و ایجاد گروه‌های پژوهشی را برای توسعه فعالیت های پژوهشی ضروری دانست و اضافه کرد: در حال حاضر ۱۲ مرکز تحقیقاتی منسوب به جهاددانشگاهی در سطح کشور فعالیت دارد که به علت کارکرد مطلوب و مناسب خود، همچون نگینی در سطح ملی و جهانی می‌درخشند.

پایلوتتولید نشاسته پلیمری در اردبیل عملیاتی می‌شود

در این جلسه ریاست جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در این واحد گفته بود: در حال حاضر تمام فعالیت‌های پژوهشی و تعلیمی واحد در زمینه مهارت‌افزایی و درآمدزایی انجام می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: در حال حاضر معاونت پژوهش و فناوری واحد اردبیل در چهار حوزه تندرستی باروری، گردشگری تندرستی، کشاورزی فندق و گیاهان داروئی و پژوهش ها شهری فعالیت دارد.