گروه: شغل
تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
۱۲ تیرماه کارت ورود به جلسه امتحان استخدامی دستگاه های اجرایی کشور توزیع می گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارت شرکت در پنجمین امتحان استخدامی معطوف دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ از روز سه شنبه ۱۲ تیر برای رویت و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش تعلیم کشور به نشانی www.sanjesh.org داوطلبان تقاضاکننده شرکت در امتحان، برای شرکت در امتحان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارت شرکت در پنجمین امتحان استخدامی معطوف دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ از روز سه شنبه ۱۲ تیر برای رویت و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش تعلیم کشور به نشانی www.sanjesh.org

داوطلبان تقاضاکننده شرکت در امتحان، برای شرکت در امتحان باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) پرینت کارت شرکت در امتحان خود را دریافت و طبق آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت، به حوزه امتحانی ذی ربط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه امتحان همراه داشتن پرینت کارت شرکت در امتحان و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبی به سبب در اختیار نداشتن اطلاعات ذی ربط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در امتحان خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سامانه پاسخگویی و انتخاب اسم امتحان و تعیین مبحث پیگیری اطلاعات ذی ربط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت اسم را دریافت کند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سامانه پاسخگویی دارای عضویت باشند. لزوم دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سامانه نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند ، در حالتی که داوطلب در کارت شرکت در امتحان خود مغایرتی ندید باید نسبت به برطرف آن اقدام نماید.

مغایرت در اطلاعات مندرج در بند‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۸ و ۱۹ (شامل اسم خانوادگی، اسم، تاریخ ولادت، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه ۵ درصد ایثارگران، اسم دستگاه اشتغال، داوطلب بومی، حالت بومی، نوع بومی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در امتحان لازم است تا ۱۵ تیر منحصراً در سایت سازمان سنجش در قسمت ویرایش اطلاعات اصلاح گردد.

داوطلبان در حالتی که نسبت به بند‌های ۳، ۸، ۹، ۱۶، ۱۷، ۲۰، و ۲۱ (جنس، معلولیت، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی و اولویت انتخابی) تفاوتی تماشا کردند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام گردیده به نماینده این سازمان مستقر در باجه برطرف نقص حوزه ذی ربط (به توصیف جدول اعلام شده) مراجعه کنند.

چنانچه کارت شرکت در امتحان داوطلب بدون تصویر و یا دارای اشکالاتی من جمله بدون مهر، بدیهی نبودن تصویر و یا اشتباه تصویر است، داوطلب باید با پرینت کارت شرکت در امتحان، ۲ قطعه تصویر ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار تا روز پیش از برپایی امتحان مطابق ساعت و تاریخ اعلام گردیده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص حوزه ذی ربط مراجعه کرده و مبحث را پیگیری کرده تا مشکل برطرف گردد.

این مطلبو از دست ندید!  رکوردشکنی بارسلونا از حیث کسب درآمد

در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌شود و سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در امتحان هر داوطلب طبق اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل شده، مدنظر داشته شده است.

داوطلبان تقاضاکننده استفاده از سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران توجه دارا باشند چنانچه نسبت به بند ۱۰ کارت شرکت در امتحان (سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران) معترض می باشند باید تا روز شنبه ۱۶ تیر با مراجعه به ادارات اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران جایگاه ها استان ذی ربط جهت تعیین وضع سهمیه ایثارگری خود اقدام کنند.

نماینده سازمان سنجش در روز‌های چهارشنبه ۱۳ تیر و پنجشنبه ۱۴ تیر صبح‌ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهر‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در باجه برطرف نقص حوزه ذی ربط مستقر خواهد گردید.

برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مجبور به مراجعه به نماینده برطرف نقص کارت سازمان می‌شوند، شهرستان‌های محل برپایی امتحان در سایت سازمان سنجش مشخص گردیده است و در زمان حضور در جلسه امتحان، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در امتحان، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

فرآیند برپایی امتحان ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۱۵ تیر ۹۷ برگزار می‌شود و در ورودی ِحوزه‌های امتحانی برای امتحان رأس ساعت ۸ صبح بسته خواهد گردید بنابراین داوطلبان لازم است پیش از بسته شدن در‌های ورود به جلسه امتحان در حوزه امتحانی حاضر باشند.

هر داوطلب برای حضور در جلسه امتحان باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در امتحان، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن بهمراه داشته باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل مازاد من جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، گوشی، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و علاوه بر این وسایل شخصی به جلسه امتحان اکیداً اجتناب کنند.

همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان مربوطه طبق قانون رسیدگی به تخلف های و جرم ها در آزمون‌های سراسری مشی خواهد گردید.

داوطلبان باید نسبت به تکمیل کردن پرسشنامه بررسی حوزه امتحانی خود در امتحان استخدامی از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ تیر ۹۷ به طور اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.