گروه: مسافرت
تاریخ: 23:43 :: 2019/08/13
۱۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل راه‌های در دست اجرای استان بوشهر مصوب شد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد ستوده ظهر امروز در بررسی روند طرح‌های راهسازی استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های مهم راهسازی در استان در حال اجراء است اظهار داشت: محدودیت اعتباری، خللی در روند اجرای طرح‌های عمرانی به ویژه راهسازی استان بوشهر ایجاد […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مهرداد ستوده ظهر امروز در بررسی روند طرح‌های راهسازی استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های مهم راهسازی در استان در حال اجراء است اظهار داشت: محدودیت اعتباری، خللی در روند اجرای طرح‌های عمرانی به ویژه راهسازی استان بوشهر ایجاد نکرده است.

وی، با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ پروژه عمرانی در استان بوشهر در حال اجراء است افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده بخشی از این پروژه‌ها هفته دولت و بخشی هم در دهه مبارک فجر تکمیل و افتتاح می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر یکی از دغدغه‌های مدیر ارشد استان را تکمیل جاده ساحلی تنگستان به دیر دانست و تاکید کرد: متاسفانه در این جاده شاهد حوادث ناگوار رانندگی و جان باختن عده‌ای هموطنان هستیم که تکمیل طرح بزرگراهی و تعریض جاده ساحلی یاد شده در اولویت برنامه‌ها است.

ستوده با بیان اینکه بزرگراه دیر به تنگستان با همکاری اعتبارات وزارت نفت و راه و شهرسازی اجرایی شده است خاطر نشان کرد: بخشی از این پروژه تکمیل و بخشی هم نیمه تمام است که روند اجرایی قطعات این پروژه تسریع یافته است.

وی از تصویب ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های راهسازی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از ۱۲۰ میلیارد تومان تکمیل طرح‌های راهسازی نیمه تمام ۸۰ میلیارد تومان آن برای تسریع در اجرای بزرگراه بوشهر – دیر تخصیص یافته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، بزرگراه دیر به تنگستان را مقصد گردشگری توریسم بوشهر ۲۰۲۲ دانست و تاکید کرد: ایمن سازی محور ساحلی دیر به تنگستان و تکمیل بزرگراه این محور مواصلاتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

ستوده با اشاره به اعتبارت مصوب سفر رئیس جمهور تصریح کرد: در این سفر ۲۰۵۳ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که برای اجرای پروژه در مدت ۲ سال ابلاغ می‌شود.

۹۰ میلیارد تومان امسال برای اجرای خط ریلی بوشهر تخصیص یافت۴۰۰ میلیارد تومان برای اجرای راه‌آهن بوشهر تخصیص یافت۳۳ میلیارد تومان پروژه راهسازی استان بوشهر افتتاح می‌شود

وی، افزود: ۸۰ میلیارد تومان از این اعتبار برای طرح راهسازی و بزرگراه دیر به تنگستان مصوب شده است که نقش مهمی در تسریع تکمیل این پروژه دارد.