۱۱ پروژه در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد

0
اشتراک

۱۱ پروژه در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود مختاری در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد : شهر رباط کریم نیز در راستای این مناسبت که نماد خدمت رسانی و توسعه کشور مسلمان و اسلامی مان است و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و امر توسعه اصولی زیر ساخت های کشور مفتخریم که در شهر رباط کریم ۱۱ پروژه عمرانی را افتتاح و به بهره برداری برسانیم .

وی افزود : ما با تلاش روز افزون و با وجود تمام محدودیت ها کمر همت را برای اجرای پروژه های متنوعی در شهر بستیم و تلاش کردیم الگویی از اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل را در شهرمان پیاده سازی و از ۲۳ پروژه کلید خورده ۱۱ مورد را با یاری خداوند متعال به پایان برسانیم .

شهردار رباط کریم تأکید کرد: تلاش ما این خواهد بود تا همواره روند توسعه را سرعت بیشتری بخشیده و قویتر و متحد تر از پیش با بکار گیری اثر بخش و بهینه همه قوا شهر رباط کریم را به جایگاهی که شایسته مردم زحمتکش و شریف آن است برسانیم .

نصب آذین و تزیین معابر در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی شهر رباط کریم

باقر ایمانی، معاون خدمات شهری شهرداری رباط کریم نیز در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ابراز کرد : در این ایام با توجه به نقش المان های مناسبتی در فضاسازی شهری، واحد زیباسازی شهرداری رباط کریم، بخش عمده برنامه های خود را به ایجاد و نصب المان های شهری در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی اختصاص داده است.

وی افزود : از جمله اقدامات صورت گرفته توسط این واحد می توان به آذین بندی و نصب پرچم های ریسه ای و نیزه ای و اهتزازی در بلوارها و میادین و معابر اصلی سطح شهر ، نورپردازی و نصب ریسه های نوری با طرح های جدید در میادین ، طراحی و ساخت و نصب ۴ عدد المان موقت ، همکاری با مناطق و سازمان های تابعه شهرداری و سایر ارگان های اجرایی جهت ارائه پرچم و تجهیزات آذین بندی ، نصب بنر ویژه دهه فجر و ۲۲ بهمن در سطح شهر اشاره کرد.

ایمانی همچنین بیان داشت : نصب المان های انقلاب با موضوع رویدادها و وقایع انقلاب اسلامی، ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی، دیوار انقلاب و تصاویری از امام راحل و مقام معظم رهبری به منظور مشابه سازی زمان انقلاب در مناطق مختلف شهر انجام خواهد شد .

وی در پایان گفت : در طول دهه اقدام لازم برای رصد و پایش شهر و جلوگیری از هرگونه آشفتگی در خصوص بنر ها و نظافت شهری انجام می گیرد و امیدواریم این مراسم امسال با شکوهتر از همیشه برگزار گردد .

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.