تاریخ: ۲۳:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
۱۱۵ پروژه عمرانی دهه فجر در راز و جرگلان بهره‌برداری می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از راز و جرگلان، احمد ریواده عصر امروز در جمع مردم شهرستان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت‌: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۱۱۵ پروژه بااعتبار ۳۶۰ میلیارد ریال در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد‌. وی افزود: انقلاب اسلامی برکات زیادی داشته است که طی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از راز و جرگلان، احمد ریواده عصر امروز در جمع مردم شهرستان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت‌: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۱۱۵ پروژه بااعتبار ۳۶۰ میلیارد ریال در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد‌.

وی افزود: انقلاب اسلامی برکات زیادی داشته است که طی ایام‌های مختلف پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی زیادی در گوشه‌کنار کشور به‌منظور خدمات‌رسانی به مردم به بهره‌برداری می‌رسد‌.

ریواده گفت‌: هدف امام راحل از انقلاب اسلامی استقرار نظام اسلامی بیداری امت اسلامی و زمینه‌سازی قیام امام زمان(عج) بود و امروز با حفظ کلمه توحید و وحدت کلمه توانستیم انقلاب اسلامی را به جهان ثابت کنیم.

وی ادامه داد: یکی از توطئه‌های دشمنان تهاجم فرهنگی دشمن است  که انتظار داریم جوانان به فرهنگ اسلامی عمل و توجه کنند.

فرماندار راز و جرگلان تاکید کرد: در این راستا باید استفاده از فناوری روز برای رشد و تعالی دانش استفاده شود.

این مطلبو از دست ندید!  تصویر/ طبیعت بکر بلندای سوادکوه

وی گفت: همواره باید نسبت به تهاجم فرهنگی دشمن که برای ضربه زدن به‌نظام اسلامی بوده هوشیار بود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی تقویت بنیان‌های اعتقادی و ارزشی در راستای مقابله با این خواست پلید دشمن را مورد تاکید قرار داد.

وی همچنین با اشاره به نگاه دولت برای ارتقای شاخص‌های شهرستان اظهار امیدواری کرد تا در زمینه ارتقای و توسعه شهرستان رقم بخورد.