تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۱۰ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی نیشابور هستند 

وی اضافه کرد: متاسفانه ارگان بهزیستی در بعضی از حوزه ها مظلوم واقع شده هست و این ارگان بسیاری خدمات به معلولین عرضه داده هست. در حال حاضر ۱۰ هزار معلول ذهنی ، شنوایی ، بینایی و جسمی تحت پوشش بهزیستی نیشابور می باشند. ریاست اداره بهزیستی نیشابور اهتمام کرد: دو کانتینر به اعتبار ۵۰ […]

وی اضافه کرد: متاسفانه ارگان بهزیستی در بعضی از حوزه ها مظلوم واقع شده هست و این ارگان بسیاری خدمات به معلولین عرضه داده هست. در حال حاضر ۱۰ هزار معلول ذهنی ، شنوایی ، بینایی و جسمی تحت پوشش بهزیستی نیشابور می باشند.

ریاست اداره بهزیستی نیشابور اهتمام کرد: دو کانتینر به اعتبار ۵۰ میلیون تومان اقلام مورد احتیاج جهت مساعدت به زلزله زدگان جمع آوری و به منطقه های زلزله زده کرمانشاه ارسال شده هست و مساعدت های بعدی اکثر از ۵۰ میلیون تومان هست که در روز های آینده به منطقه های زلزله زده ارسال خواهد گردید.

صدر دنبال کرد: در  نیشابور نشانه ها مرتبط به معلولین در سطح شهر و ادارات زیاد ضعیف هست، طبق قانون شهرداری و ادارات ضروری هست به شایسته سازی برای معلولین اقدام کنند و ارگان بهزیستی توان دارد به راحتی از اداراتی که این قانون را رعایت نمی کنند شکایت کند. 

این مطلبو از دست ندید!  صادر کردن مجوز شکار، آتش تخلف های را شعله ورتر می کند