تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
۱۰ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی نیشابور هستند 

وی اضافه کرد: متاسفانه ارگان بهزیستی در بعضی از حوزه ها مظلوم واقع شده هست و این ارگان بسیاری خدمات به معلولین عرضه داده هست. در حال حاضر ۱۰ هزار معلول ذهنی ، شنوایی ، بینایی و جسمی تحت پوشش بهزیستی نیشابور می باشند. ریاست اداره بهزیستی نیشابور اهتمام کرد: دو کانتینر به اعتبار ۵۰ […]

وی اضافه کرد: متاسفانه ارگان بهزیستی در بعضی از حوزه ها مظلوم واقع شده هست و این ارگان بسیاری خدمات به معلولین عرضه داده هست. در حال حاضر ۱۰ هزار معلول ذهنی ، شنوایی ، بینایی و جسمی تحت پوشش بهزیستی نیشابور می باشند.

ریاست اداره بهزیستی نیشابور اهتمام کرد: دو کانتینر به اعتبار ۵۰ میلیون تومان اقلام مورد احتیاج جهت مساعدت به زلزله زدگان جمع آوری و به منطقه های زلزله زده کرمانشاه ارسال شده هست و مساعدت های بعدی اکثر از ۵۰ میلیون تومان هست که در روز های آینده به منطقه های زلزله زده ارسال خواهد گردید.

صدر دنبال کرد: در  نیشابور نشانه ها مرتبط به معلولین در سطح شهر و ادارات زیاد ضعیف هست، طبق قانون شهرداری و ادارات ضروری هست به شایسته سازی برای معلولین اقدام کنند و ارگان بهزیستی توان دارد به راحتی از اداراتی که این قانون را رعایت نمی کنند شکایت کند. 

این مطلبو از دست ندید!  برف، دامن سبز طبیعت را سفید پوش کرد