گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
یوونتوس تمام بلیت های فصلش را فروخت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای در سایت خود اعلام نمود که تمامی بلیت‌های فصل این تیم برای بازی‌های خانگی‌اش در فصل آتی به فروش رفته هست. بر طبق اعلام سایت باشگاه یوونتوس، ۲۹ هزار و ۳۰۰ بلیت فصل این تیم که ۴ هزار تای آن […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای در سایت خود اعلام نمود که تمامی بلیت‌های فصل این تیم برای بازی‌های خانگی‌اش در فصل آتی به فروش رفته هست.

بر طبق اعلام سایت باشگاه یوونتوس، ۲۹ هزار و ۳۰۰ بلیت فصل این تیم که ۴ هزار تای آن برای جایگاه مخصوص هست، برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ به فروش رسیده شده هست.

نکته جالب در مورد فروش بلیت‌های فصل بانوی پیر این هست که ۹۵ درصد از بلیت‌های به فروش رسیده شده در حقیقت تمدید شده بلیت‌های فصل گذشته هست و ۵ درصد مابقی هم توسط اعضای باشگاه تصاحب شده و این یعنی که هیچ قسمتی از بلیت‌های فصل بیانکونری به طور عادی به فروش نرسیده هست.

بر طبق اعلام سایت کالچونیوز۲۴، بیانکونری علی رغم افزایش ۳۰ درصدی نرخ بلیت‌هایش برای فصل آتی، ۳۰ میلیون یورو بیشتر از فصل گذشته از محل فروش بلیت‌های فصلش درآمد اکتساب کرده هست.

ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس یکی از علل کلیدی استقبال وسیع طرفداران یوونتوس برای تمدید بلیت‌های فصل خود علی رغم گران شدن آن هست.