گروه: ورزش
تاریخ: ۱:۵۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرد/ برای مورچه ها اینطور فیلم می گیرند!

هوشنگ نصیرزاده در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با انتقاد از گزارشگر دیدار گسترش فولاد با پرسپولیس، شیوه گزارش پیمان یوسفی را مشابه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گران شهرستان دانست و گفت: یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود. وی علاوه بر این با بیان اینکه شیوه فیلمبرداری از فیروز کریمی […]

هوشنگ نصیرزاده در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من با انتقاد از گزارشگر دیدار گسترش فولاد با پرسپولیس، شیوه گزارش پیمان یوسفی را مشابه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گران شهرستان دانست و گفت: یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود. وی علاوه بر این با بیان اینکه شیوه فیلمبرداری از فیروز کریمی مشابه فیلمبرداری از مورچه ها بوده هست، اظهار کرد: از این فیلمبردار شکایت کرده ایم.

تفضیل گفتگوی نصیرزاده با خبرنگار راهنمای سفر من در زیر می آید:

اعتراضی به زمان اضافه نداریم
روی وقت های اضافه دیدار با پرسپولیس ایرادی نداریم. چهار دقیقه زمان تلف شده اعلام گردید که در دقیقه ۹۲ یکی از بازیکنانمان زمین خورد و می گردید وقت اضافه در اضافه گرفت. گلی که دریافت نمودیم در زمان طبیعی بود و ایراد و اعتراضی به آن وارد نیست.

سیدجلال حسینی باید اخراج می گردید
قضاوت داور برای دو تیم یکسان نبود. سیدجلال حسینی مدافع تیم پرسپولیس بدرستی در صحنه ای که شبیه سازی کرده بود کارت زرد گرفت اما این بازیکن باید در  دقیقه ۸۷ کارت زرد دوم را دریافت می کرد که داور چنین کاری نکرد.

در کلاسهای داوری بیان می کنند اینطور کارت زرد دوم ندهید
عزیز معبودی بازیکن تیم ما به علت دیرکرد در پرت اوت کارت زرد دوم را گرفت و برکنار شد چون نمی توانست هم تیمی هایش را پیدا نماید. در کلاس های داوری همیشه سفارش می گردد که داوران به چنین صحنه هایی کارت زرد دوم ندهند ولی داور با این کار ما را ۱۰ نفره کرد.

داور باید در حد فیفا سوت بزند
کار خوب تیم داوری زمانی بود که ما گل زدیم؛ در آن صحنه کمک داور عالی کار کرد. البته درون محوطه جریمه دو تیم رخدادی صورت نگرفت ولی در مجموع قضاوت بازی فشرده سخت هست. وقتی داور نشان فیفا را روی سمت راست پیراهن خود دارد باید در حد فیفا سوت بزند.

پیمان یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود
من بازی را از تلویزیون مشاهده کردم. نحوه گزارش پیمان یوسفی گزارشگر مسابقه جانبدارانه  و شبیه به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گران شهرستانی که از تیم خودشان دفاع می کنند، بود. در حقیقت یوسفی به سمت پرسپولیس غش کرده بود در حالی که باید ملی گزارش کند.

پرسپولیس در «برانکو تایم» امتیاز می گیرد؛ حمله های دامنه دار کجا بود؟!
از مواردی که میتوان به گزارش راهنمای سفر من به نقل از یوسفی اشاره نمود ذکر این جمله بود که «حملات دامنه دار پرسپولیس هنوز آغاز نشده است». پرسپولیس در بازی های گذشته خود در برانکو تایم یعنی وقت های اضافه برنده شده و امتیاز گرفته هست. در حقیقت بردهای پرسپولیس حداقلی و با تک گل بوده هست. حمله های دامنه دار این تیم کجا بوده که یوسفی آن را مدام تکرار می کرد؟  یوسفی انتظار داشت ما گل بخوریم و در این مسابقه ببازیم.

فیلمبردار خودش را به کریمی نزدیک کرد
دوربین شبکه سه دست انسان ناواردی بود که پس از بازی آن رخدادهای افتاد. این فیلمبردار نباید پس از انتهاء بازی داخل زمین می رفت ولی نه فقط داخل زمین گردید لکن دوربین را تا شانه فیروز کریمی نزدیک برد و قصد داشت وی را لمس کند.

این شیوه فیلمبرداری برای مورچه هاست!
این شیوه تصویربرداری و نزدیک شدن به موضوع برای فیلم گرفتن از زندگی مورچه هاست نه فیلمبرداری از یک فرد ۱۹۰ سانتیمتری.

لوکا بوناچیچ فکر می کرد سازمان های جاسوسی دور تیم می باشند!
ان شاءالله این روند خوب ما ادامه دارد. بازی با پرسپولیس را فراموش کرده ایم و می خواهیم خودمان را در جدول بالاتر بکشیم. کل سامانه بازی گسترش فولاد با حضور فیروز کریمی عوض شده هست. پیشتر لوکا بوناچیچ سرمربی ما بود که بدبین بود و فکر می کرد از تمرین های گسترش تصویربرداری و گزارش می کنند. او فکر می کرد سازمان های جاسوسی دور تیم می باشند. هر چند از لحاظ فنی خوب بود و با سه دفاع بازی می کرد ولی فیروز کریمی سامانه بازی را عوض کرد.

از فیلمبردار شکایت نمودیم
شکایتمان از فیلمبردار بازی با پرسپولیس را از طریق اتوماسیون به فدراسیون فوتبال فرستادیم. آنان توان دارند مانع حضور فیلمبردار در استادیوم هم بشوند.

پیشنهادات لیگ پیروزی را مخفی کردیم
ما عده ای بازیکن جوان داریم که خیلی خوب بازی می کنند، مقابل پرسپولیس و در خط دفاعی مصطفی سالاری با ۱۸ سال سن بازی کرد. ما جزء باشگاه هایی هستیم که به جوانان بها می دهیم و استعدادیاب هایی هم در این راستا داریم. پیمان بابایی، احمد موسوی و یوسف سیدی من جمله بازیکن هایی می باشند که خریداران لیگ پیروزی هم داشتند ولی از دید خودشان مخفی کردیم تا با دلگرمی بیشتری بازی کنند.