گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
یزد| ورود تماشاگران به سالن اکران آثار جشنواره رضوی بدون بلیط ممنوع گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، ، سومین روز از اکران آثار جشنواره فیلم رضوی در حالی شروع گردید که ورود به سالن اکران آثار بدون بلیط ممنوع گردید. این اتفاق در حالی اتفاق افتاد که در دو روز قبل ورود تمام اشخاص تماما آزاد بود و هیچ بحثی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، ، سومین روز از اکران آثار جشنواره فیلم رضوی در حالی شروع گردید که ورود به سالن اکران آثار بدون بلیط ممنوع گردید.

این اتفاق در حالی اتفاق افتاد که در دو روز قبل ورود تمام اشخاص تماما آزاد بود و هیچ بحثی در رابطه با دریافت بلیط و ورود تنها با بلیط صورت نگرفته و بود و حتی اطلاع رسانی درست و شایسته ای در این زمینه عرضه نشده بود.

تاکید امام جمعه یزد بر ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در حوزه فیلم‌سازی رضوییزد| برنامه روز دوم اکران آثار جشنواره فیلم رضوی اعلام گردیدیزد| جشنواره فیلم رضوی، مجالی برای گفت‌وگوی فرهنگیِ فیلمسازان در باب سینمای دینی هست

با وجودی که بلیط تماشای فیلم‌ها رایگان هست اما با توجه به اینکه هیچ اطلاع‌رسانی صورت نگرفته بود بعضی اشخاص در بین سانس و یا برای مراجعه فیلم خاصی مراجعه می‌کردند که هیچ بلیطی به آنان نمی‌رسید و وادار بودند بلیط سانس بعد را تهیه کنند و تا سانس بعد در حیات یا خودرو خود بمانند.

این مطلبو از دست ندید!  واریز پول فروش فیلم به صاحبان اثر چقدر زمان می‌برد؟