تاریخ: ۲۳:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
یاسوج| ۸ قطعه کبک وحشی در طبیعت دنای شرقی رهاسازی شد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، منوچهر بادام‌فیروز ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این نخستین رهاسازی پرندگان وحشی در سال ۹۸ است، اظهار داشت: سال گذشته نیز سه مرتبه رهاسازی پرندگان در طبیعت شهرستان بویراحمد انجام شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، منوچهر بادام‌فیروز ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این نخستین رهاسازی پرندگان وحشی در سال ۹۸ است، اظهار داشت: سال گذشته نیز سه مرتبه رهاسازی پرندگان در طبیعت شهرستان بویراحمد انجام شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست  شهرستان بویراحمد با تأکید بر اینکه تمام مناطق این شهرستان برای شکارچیان غیرمجاز ناامن اعلام شده است، اظهار داشت: طبق قانون با متخلفان شکار برخورد جدی می‌شود.

افزایش شکار غیرمجاز در اردبیل؛ صیادان به شکار سیاه‌گوش هجوم برده‌اندامسال "سال انقلاب در اجرای قانون شکار غیرمجاز پرندگان مهاجر" استاطلاعیه مهم محیط زیست مازندران درباره شکار غیرمجاز پرندگان مهاجر در سال ۹۷

بادام‌فیروز از مردم خواست در صورت مشاهده عوامل خطرساز برای پرندگان از جمله شکار آنها، موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بویراحمد اطلاع دهند.

وی ابراز کرد: همه پرندگانی که توسط حفاظت محیط زیست کشف و ضبط می‌شود پس از اطمینان از سلامت آنها در دامان طبیعت رهاسازی شده و متخلفان نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی می‌شوند.

این مطلبو از دست ندید!  خودرو Opel Corsa-e، اولین اتومبیل الکتریکی مسابقات رالی +تصاویر