تاریخ: ۱۵:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
یأس و ناامیدی بزرگترین رقیب روحانی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا انصاری در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خوزستان گفت: با عقب نشستن از صندوق های رأی چه بلایی بر سر کشور آمد؛ حق و حقوق خود افراد در کنار حق عموم ملت تضییع شد. وی افزود: اتفاقی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا انصاری در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در خوزستان گفت: با عقب نشستن از صندوق های رأی چه بلایی بر سر کشور آمد؛ حق و حقوق خود افراد در کنار حق عموم ملت تضییع شد.

وی افزود: اتفاقی که در ترکیه هستیم که مخالفان با رفراندوم رئیس جمهری که احساس می کردند رفراندوم بستر دیکتاتور را فراهم می آورد، دو میلیون نفر انتخابات را تحریم می کردند و اگر یک میلیون نفر رأی می دادند امروز آن نگرانی که برای خودشان، آینده خود و فرزندانشان دارند قطعا پیش نمی آمد.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد: بزرگترین رقیب روحانی، اصلاحات و انتخابات حاضر یأس، ناامیدی و کسانی است که قرار نیست پای صندوق های رأی حاضر شوند.

انصاری بیان کرد: تلاش تمامی افراد باید همانند سفیرانی باشد که نه تنها خود پای صندوق های رأی حضور پیدا کرده بلکه اول خانواده و در مراحل بعد نیز اطرافیان و همه افراد جامعه را به حضور در انتخابات تشویق و بستر اجتماعی انتخابات را هم فراهم کنند.

وی تأکید کرد: باید برای توجیه آن کسی که قرار بوده رأی ندهد تلاش کنیم تا برای آینده خودش، فرزندانش و کل کشور باید پای صندوق های رأی حضور پیدا کند و اگر در طول روز فقط ۱۰ نفر را توجیه کنیم آن وقت در طول ۲۰ روز باقیمانده تا انتخابات می توانیم حماسه مجددی را از جنس دوم خرداد ۷۶ و خرداد ۹۲ برای کشور به ارمغان بیاوریم.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ابراز امیدواری کرد: امیدوارم با حضور همه در انتخابات اخیر یا همان دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بتوانیم پیروزی دکتر روحانی را جشن بگیریم.

انصاری عنوان کرد: دولت تدبیر و امید کار بسیار گسترده ای را در ارتباط با حاکمیت مردم در قالب شوراها انجام داده است. یکی از فصول پربار قانون اساسی همانگونه که قافله سالار اصلاحات خاتمی اشاره کرده فصل حقوق مردم هست.

وی تأکید کرد: قطعا نباید حق تعیین سرنوشت نباید به بهای اندک فروخته شود، هرکسی که به آینده ایران برایش اهمیت دارد باید حضوری پررنگ پای صندوق های انتخاب رأی داشته باشد. حضور پررنگ و پرقوت مردم در روز انتخابات نشان دادیم که چطور روند اشتباهات گذشته اصلاح می شود؛ یک بار در سال ۷۶ و بار دوم نیز در سال ۹۲ مردم به خوبی شاهد و ناظر این اتفاق میمون بودند.

این مطلبو از دست ندید!  شروع مهاجرت عشایر در اواخر مهر ماه

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ادامه داد: یکی از کارهای مثبتی که دولت انجام داد بحث تدوین لایحه مدیریت یکپارچه شهری است و بر اساس آن شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر شوراها و شهردار انتخاباتی داشته باشند و به صورت کلی تمام مسائل خدماتی، بهداشتی، درمانی، آموزشی به جز فعالیت های امنیتی، انتظامی و سیاست خارجی در قالب شوراها و شهردار انتخابی دنبال شوند.

انصاری اضافه کرد: در آینده شهردارها به عنوان دولت محلی و شوراها به عنوان پارلمان محلی اداره امور شهرها را به عهده می گیرند. دولت و مجلس ملی مسائل کلان کشور را دنبال و در نهایت نظارت، هدایت، سازماندهی و توزیع منابع مالی را متناسب با محرومیت بخش های مختلف توزیع می کنند.

وی یادآور شد: با اجرای لایحه مدیریت یکپارچه سازمان ها و وزارتخانه ها وقت اساسی و جدی پیدا می کنند تا نظارت را به صورت جدی دنبال و برنامه ریزی را به صورت ایده آل و کامل طراحی کنند؛ در این شرایط حاکمیت مطلق مردم را در امور داخلی خود شاهد خواهیم بود.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: لایحه دیگر تدوین شده توسط دولت که آماده تصویب هست نیز بحث درآمدهای پایدار شهری است؛ اتفاقی که امروز دلواپسان در مدیریت کلانشهرها خصوصا در شهر تهران به وجود آوردند، هوای تهران را پیش فروش کردند، زمین های تهران را فروخته و باغ های عظیم ۱۰۰ تا ۳۰۰ ساله تهران را نابود کرده و برج ها را به جای آنها نشان دادند و امروز اگر مشکل آلودگی و ترافیک داریم یکی از دلایلش همین مسائل است.

در پایان با تأکید بر اینکه هوشیاری ما می تواند این توطئه ها را خنثی کند، گفت: این آرزو را دلواپسان برای قدرتشان و در واقع روزه ای را که با دروغ، ریا، تهمت و اختلاص می خواهند حیات دین خود را تداوم دهند ما با صداقت، درستی، پاکدستی، ایمان به خدا و حل مشکلات در قالب سلامت، توانمندی، برنامه و مدیریت انجام می دهیم و انشاالله مردم در این امتیاز اصولی را با رأی خود در انتخابات بدهند و ما پیروز میدان شویم.

 

برچسب ها: , , ,