گیسوم، جنگلی در ساحل خزر

0
اشتراک

گیسوم، جنگلی در ساحل خزر

ایران بزرگ سواحل و جنگل های زیبایی دارد اما گیسوم، جنگلی در ساحل خزر حال و هوای دیگری دارد. منطقه گیسوم در استان گیلان و مابین رضوانشهر و اسالم قرار گرفته.جاده ای زیبا که بین جنگل های زیباتر یکی از رویایی ترین جاده های جنگلی رو خلق میکنه

 

 دالان جنگلی

گیسوم

گیسوم

 

مسیر دسترسی:

اگر از رشت به سمت آستارا حرکت کنیم پس از طی ۵ کیلومتر از شهر “پره سر” در سمت راست جاده وارد جنگل های گیسوم میشویم که با عبور از این جاده و طی مسافت تقریبی ۳ کیلومتر به ساحل گیسوم میرسیم.

گیسوم

گیسوم

جاده گیسوم از میان جنگل های انبوه میگذرد و یکی از زیباترین جاده های جنگلی ایران رو میسازه.ارتفاع زیاد درختان باعث میشه که نور خورشید فقط از شیارهای میان برگ های درختان به زمین برسه.زمین سرسبز،درختان سر به فلک کشیده،صدای پرندگان،دالان جنگلی و شعاع های نور خورشید چنان منظره ای را میسازد  که آرزو میکنید این جاده تا ابد ادامه یابد.

جاده زیبای گیسوم:

 

بعد از عبور از جنگل زیبای گیسوم به ساحل گیسوم میرسید.در کنار ساحل پلاژ هایی برایی سکونت اجاره داده میشود.البته به دلیل حجم بالای مسافران،اهالی روستاهای اطراف مخصوصا روستای “گتگسر” نیز خانه های خود را به مسافران اجاره میدهند.ساحل گیسوم داران امکاناتی نظیر غذاخوری،پلاژ،وسایل بازی کودکان و هتل است.

گیسوم

گیسوم

در پارک جنگلی گیسوم امکانات رفاهی و سوییت و منازل تعبیه شده است و پاسگاه پلیس امنیت این پارک را شبانه روزی کنترل می کند.مغازه های مختلف خرید و ساحل زیبای آن برای شنا جذابیت آن را دو چندان کرده است.بهترین زمان سفر به گیسوم ماههای اردیبهشت و مهر و آبان است.

طبیعت زیبای گیسوم:

گیسوم

گیسوم

 

ساحل زیبای گیسوم:

 

 

کنار ساحل دکه  هایی هست که قزل آلای زنده داره و همونجا براتون کباب میکنه.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساحل گیسوم در نزدیکی قلعه رودخان قرار گرفته وپیشنهاد میکنم که حتما به قلعه رودخان هم سر بزنید.همچنین از ساحل گیسوم تا شهر اسالم کمتر از ۱۰ کیلومتر راهه که بد نیست یه سری به جاده اسالم-خلخال بزنید.

 

گیسوم

گیسوم

اغلب مسیر در طول شب مجهز به سیستم روشنایی جاده ای می باشد

گیسوم

گیسوم

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.