تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه پرس صحافی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری میزان،در پی تماس کارگران یک چاپخانه با سامانه ۱۲۵ و اعلام بروز این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله تش نشانان ایستگاه ۱۲۰ را به خیابان ستارخان، خیابان نامجو جنوبی اعزام کرد.عباس جعفری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص اظهار داشت: کارگر جوانی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری میزان،در پی تماس کارگران یک چاپخانه با سامانه ۱۲۵ و اعلام بروز این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله تش نشانان ایستگاه ۱۲۰ را به خیابان ستارخان، خیابان نامجو جنوبی اعزام کرد.
عباس جعفری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص اظهار داشت: کارگر جوانی در یک چاپخانه مشغول کارکردن با دستگاه پرس صحافی بود که ناگهان براثر بی احتیاطی دست چپ وی لای دستگاه گیر کرد.

گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه پرس صحافیوی افزود: آتش نشانان به سرعت و با دقت بسیار با استفاده از تجهیزات لازم، قطعات دستگاه را باز کرده و دست این کارگر جوان را که دچار آسیب دیدگی شده بود خارج کردند.
گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه پرس صحافی
جعفری با اشاره به اینکه کارگر مصدوم برای انتقال به مرکز درمانی، تحویل امدادگران اورژانس شد، به شهروندان توصیه کرد: هنگام کار با این گونه تجهیزات و دستگاهها بسیار احتیاط کرده و تمام موارد ایمنی را به دقت رعایت کنند.

این مطلبو از دست ندید!  برنج کاران رود "بشار" یاسوج را خشک کردند