تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین تصویر های حیات وحش

عکس گوریل ماده‌ای که در آغوش یکی از فعالین رهایی حیوانات نشسته، پیروز بخش انتخاب مردم در پاداش سال عکاسی حیات وحش ۲۰۱۷ گردید. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بی بی سی، در این عکس که جو-آن مک‌آرتور، عکاس کانادایی گرفته، پیکین، گوریل سرزمین‌های پست را می‌بینیم که از سوی گروهی که […]

عکس گوریل ماده‌ای که در آغوش یکی از فعالین رهایی حیوانات نشسته، پیروز بخش انتخاب مردم در پاداش سال عکاسی حیات وحش ۲۰۱۷ گردید.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از بی بی سی، در این عکس که جو-آن مک‌آرتور، عکاس کانادایی گرفته، پیکین، گوریل سرزمین‌های پست را می‌بینیم که از سوی گروهی که برای رهایی میمون‌های آفریقا کوشش می‌کند از دست شکارچیان غیرقانونی رهایی یافته هست.

گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین عکس‌های حیات وحش

این گوریل در جریان جابه جایی به منطقه‌ای امن در جنگل‌های کامرون در آغوش نگهدارش، آپولینر اندوهودو، دیده می‌شود.

جو-آن مک‌آرتور پس از دریافت پاداش گفت: “جو-آن مک‌آرتور پس از دریافت پاداش گفت: “بسیار خرسندم که مردم با این عکس رابطه ایجاد کردند و امید دارم این مساله موجب گردد که همه ما اندکی زیادتر هوای حیوانات را دارا باشیم. “

۲۰ “۲۰ هزار نفر از هواداران طبیعت این عکس را از میان ۲۴ عکس پایانی که از سوی موزه تاریخ طبیعی معرفی شده بود، برگزیدند. حدود پنجاه هزار عکس برای جوایز سال ۲۰۱۷ دریافت شده بود.

فینالیست: آغوش گرم

دبرا گارساید، کانادا

 گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین عکس‌های حیات وحش

این مطلبو از دست ندید!  حال و هوای فصل پاییز در روستای فور + عکس ها

  توله‌ها در آغوش گرم و امن مادر می باشند. برای گرفتن این عکس، عکاس شرایطی دشوار در دمای بین ۳۵ تا ۵۵ درجه زیر صفر همراه با باد شدید را از سر گذراند.

فینالیست: پرنده سوارکار

لاکشیتا کاروناراتنا، سری‌لانکا

 گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین عکس‌های حیات وحش

  لاکشیتا کاروناراتنا در جریان یک سافاری در پارک ملی ماسای مارا در کنیا صحنه‌ای خارق‌العاده دید: یک سبزقبای سینه‌یاسی که سوار یک گورخر شده بود.

فینالیست: تنبل آویزان

لوسیانو کاندیسانی، برزیل

 گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین عکس‌های حیات وحش

 لوسیانو کاندیسانی از این درخت سکروپیا در جنگل‌های حفاظت‌شده باهیا در برزیل بالا رفته تا بتواند عکس این “تنبل سه‌پنجه” (three-toed sloth)  لوسیانو کاندیسانی از این درخت سکروپیا در جنگل‌های حفاظت‌شده باهیا در برزیل بالا رفته تا بتواند عکس این “تنبل سه‌پنجه” (three-toed sloth) را بگیرد.

فینالیست: بچه نهنگ و مادر

ری چین، تایوان

 گوریل خندان و تنبل آویزان/ خوب ترین عکس‌های حیات وحش

  او عکسش را وقتی گرفت که این دو در حال پیچ و تابی زیبا بودند. او عکس را سیاه و سفید کرد چون به نظر او به این صورت سادگی عکس خوب تر نمایان می‌شد.