تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
گل آرا: مدال هایم را از زیر آوار پیدا کردم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، مردم گرامی کشورمان یک سری مایحتاج اولیه به تمام زلزله زدگان رساندند، ولی مردم زلزله زده منحصرا به خوراک احتیاج ندارند. از تمام از جانب مردم که به ما مساعدت کردند، تشکر می کنم و دست تک تک آنان را می بوسم. گل آرا درباره اینکه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، مردم گرامی کشورمان یک سری مایحتاج اولیه به تمام زلزله زدگان رساندند، ولی مردم زلزله زده منحصرا به خوراک احتیاج ندارند. از تمام از جانب مردم که به ما مساعدت کردند، تشکر می کنم و دست تک تک آنان را می بوسم.

گل آرا درباره اینکه پس از زلزله اخیرکرمانشاه مدال های خود را که در طول این سال ها برای آنان کوشش فراوانی کرده از زیر آور در آورده هست، بیان کرد:  با تأسف در سانحه زلزله منزل مان تخریب شده و مدال های من هم در زیر آورا مانده بود. پس از امداد رسانی به مردم در نخستین مجال به همراه برادرانم به سراغ منزل مان رفتیم و چون می دانستم که مدالهایم کجای مجتمع قرار دارند، آنان  را پیدا کردم.

وی با تشکر از مردم کشورمان و ورزشکارانی که طی این چند روز به مساعدت زلزله زدگان رفته اند،خاطرنشان کرد: این طور ضروری هست بگویم ما در سرزمین مان واقعاً پهلوان هایی داریم که در تمام جهان نظیر ندارند. با خیلی از این قهرمانانی که به مردم زلزله زده کرمانشاه مساعدت کردند، دوستی قدیمی دارم.

این مطلبو از دست ندید!  ۱۵۵ میلیون کودک دچار سوء تغذیه مزمن می باشند

قهرمان تیم ملی بوکس در انتهاء سخن های خود، بیان کرد: خانواده من و تمام مردم زلزله زده کرمانشاه تمام منزل هایشان ویران شده و احتیاج به یک سرپناه دارند.