گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی‌رو، بسیاری از کمپانی‌های تکنولوژی خود را مهیا کرده‌اند تا خوب ترین و جدید‌ترین دستاورد‌های خود را در رخداد CES 2018 به نمایش ‌بگذارند که یکی از این کمپانی‌ها، سامسونگ هست. اینطور که شایع شده، غول کره‌ای کوشش می‌کند که پرچمدار بعدی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم آنلاین به نقل از دیجی‌رو، بسیاری از کمپانی‌های تکنولوژی خود را مهیا کرده‌اند تا خوب ترین و جدید‌ترین دستاورد‌های خود را در رخداد CES 2018 به نمایش ‌بگذارند که یکی از این کمپانی‌ها، سامسونگ هست.

اینطور که شایع شده، غول کره‌ای کوشش می‌کند که پرچمدار بعدی خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارد، اگر چنین رخدادی بیافتد و سامسونگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را در CES 2018 پرده برداری کند.

اما سامسونگ اخیرا به مراجع کره‌ گفته هست که این کمپانی از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس در رخداد CES 2018 پرده برداری نخواهد کرد.

بر بر اساس مرسوم سامسونگ در ماه‌های فوریه و اوایل مارس پرچمدار‌های سری اس خود را ارائه می‌کند و تقریبا نزدیک به نمایشگاه MWC بارسلونا می‌توان انتظار پرده برداری از گلکسی S9 و گلکسی S9+ را داشت.