گروه: شغل
تاریخ: ۱۲:۴۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
گلستان میزبان کارگاه صیانت و کارآفرینی

حجت مقسم مدیر عامل موسسه خودباوران کوثر در صحبت با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان؛ گفت: این کارگاه، از امروز ۲۶ دی تا ۲۸ دی ماه با حضور ۴۲ نفر از مسئولان سازمان‌های مردم نهاد سطح ۲ کشور در گرگان تشکیل می‌شود. وی دنبال کرد: در این کارگاه ۳ روزه، مسئولان سازمان‌های مردم نهاد حوزه […]

حجت مقسم مدیر عامل موسسه خودباوران کوثر در صحبت با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان؛ گفت: این کارگاه، از امروز ۲۶ دی تا ۲۸ دی ماه با حضور ۴۲ نفر از مسئولان سازمان‌های مردم نهاد سطح ۲ کشور در گرگان تشکیل می‌شود.

وی دنبال کرد: در این کارگاه ۳ روزه، مسئولان سازمان‌های مردم نهاد حوزه صیانت، کارآفرینی و اشتغال در راستای تخصصی کارآفرینی، آمادگی زیادتر برای مساعدت به بهبود یافتگان و خانواده آنها با حضور مسئولان علمی و دانشگاهی و اجرایی کشور اکتساب خواهند کرد.

مدیر عامل موسسه خودباوران کوثر گفت: اجرای این کارگاه را دو تشکل، خودباوران کوثر و مهرآفرینان جوان عهده دارند و شورای سازگاری استان گلستان و اداره کل توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد ستاد مقابله با موادمخدر، هدایت و پشتیبانی از این طرح را انجام خواهند داد.