تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
گلبانگ انقلاب در مدارس بیجار نواخته شد+عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیجار بام ایران ،صبح امروز همزمان با لحظه تاریخی ورود امام (ره) به میهن در سال ۵۷ گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان و به صورت نمادین در دبیرستان شهید بهشتی بیجار با حضور امام جمعه فرماندار و مسئولان نهادها و دستگاه های […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیجار بام ایران ،صبح امروز همزمان با لحظه تاریخی ورود امام (ره) به میهن در سال ۵۷ گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان و به صورت نمادین در دبیرستان شهید بهشتی بیجار با حضور امام جمعه فرماندار و مسئولان نهادها و دستگاه های اجرایی در ساعت ۹ و ۳۳ نواخته شد.

حجت الاسلام مرادی در آییین زنگ انقلاب در دبیرستان شهید بهشتی و در جمع مسئولان و دانش آموزان با تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین بهار انقلاب ،اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران اوج شکوه و عظمت پیروزی ملت مسلمان علیه طاغوتیان است.

وی با اشاره به سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی که انقلاب ما انفجار نور بود،افزود: همین عنوان برای توصیف بزرگی این انقلاب کافی است .

خطیب جمعه بیجار گفت: امروز ما وظیفه داریم که با پاسداری از مهمترین پیام خون شهدا و امام شهدا که همان استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی است حافظ این انقلاب و دستاوردهای آن باشیم.

این مطلبو از دست ندید!  قرآن تذکاری برای مقدس بودن طبیعت هست/ شناخت خدا، آدم و طبیعت، مقدمه درک الهیات زیست محیطی

مرادی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب و نظام بعد از ۳۸ از عمر با برکت آن نتوانستند به اهداف شوم خود برسند،یادآور شد: وحدت کلمه و بصیرت مردم و حضور به موقع آنها در تمامی میادین موجب خنثی شدن اهداف شوم استکباری شده است.

وی در ادامه با اشاره به سخنان سردار جعفری که از او پرسیدند اگر زمانی هواپیماهای اسرائیلی به ایران حمله کنند چه اتفافی می افتد ،بیان داشت: خلبان آن هوپیما باید بداند در موقع برگشت فرودگاهی در اسرائیل نیست که بخواهد فرود بیایید.

امام جمعه بیجار همچنین استقلال و آزادی را ارمغان های دیگر انقلاب دانست و تاکید کرد هیچکس در هیچ زمانی اجازه ندارد برای ما تصمیم بگیرد و اگر از آزادی برخورداریم همه اینها مرهون زحمات بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

لازم به ذکر است در این مراسم چند برنامه متنوع فرهنگی و هنری توسط دانش آموزان اجرا شد.