گلایه کاربران سپیدانی از سرعت پائین اینترنت

0
اشتراک

گلایه کاربران سپیدانی از سرعت پائین اینترنت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از مارگون، تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است می توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی ، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت های مربوط به آن فراهم می شود.

قرن جدید قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می کند، گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری رو به افزایش است.

امروزه اینترنت به عنوان تکنولوژی قرن حاضر بسیاری از نیازهای عصر کنونی را برطرف کرده است که در راستای صرفه جویی و اتلاف هزینه و زمان خدمات شایان ذکری به بشریت ارئه می دهد و نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می‌کند.

در سال های اخیر تلاش های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است.

رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده است تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوبی و آنتن دهی مطلوب در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم نقاطی هستند که در این زمینه مشکلاتی دارند.

در قرن جدید که قرن تکنولوژی و ارتباطات است مشکل آنتن دهی موبایل و عدم دسترسی به اینترنت یک مشکل اساسی است و متاسفانه در سپیدان نیز مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

سرعت اینترنت همراه در شهرستان سپیدان آنقدر ضعیف است که مردم وکاربران این شهرستان را کلافه کرده است.

با توجه به حجم گسترده مشترکان تلفن های همراه در سپیدان ضرورت توسعه سریع سیستم های نسل جدید اینترنت همراه مستلزم پیگیری از سوی مسئولین مربوطه می باشد  و شهروندان  سپیدانی با اظهار نارضایتی از وضعیت نامطلوب خدمات اینترنت همراه  در این شهرستان خواستار  توسعه شبکه اینترنتی  تلفن همراه در این شهرستان هستند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.