تاریخ: ۱:۲۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
گفتگوی جالب و  خواندنی با «شهرزاد کمالزاده» بازیگر سینما و تلویزیون

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهرزاد کمالزاده درباره فضای مجازیگفت: درباره صفحات شخصی سایر هنرمندان نمی توانم نظر دهم اما  سعی من در چنین فضایی این بوده که به طور مستمر صفحه بی حاشیه ای دارا باشم و از فواید آن بدرستی استفاده نمایم. در کنار این کار از انتقادات، پیشنهادات و حمایت های کاربران استفاده می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهرزاد کمالزاده درباره فضای مجازیگفت: درباره صفحات شخصی سایر هنرمندان نمی توانم نظر دهم اما  سعی من در چنین فضایی این بوده که به طور مستمر صفحه بی حاشیه ای دارا باشم و از فواید آن بدرستی استفاده نمایم.

در کنار این کار از انتقادات، پیشنهادات و حمایت های کاربران استفاده می کنم. برای من این فضا بد نبوده هست و اهتمام کردم با هواداران و مردم رابطه خوبی دارا باشم و از آن درست استفاده نمایم چون می اندیشم اگر به نحو درست از فضای سایبری استفاده گردد توان دارد محیط شایسته ای باشد.  

گفتگوی جالب و  خواندنی با «شهرزاد کمالزاده» بازیگر سینما و تلویزیون
بازیگر “روزگار قریب”   بازیگر “روزگار قریب” با اشاره به فضای ناسالم و استفاده غلط از فضای سایبری گفته بود: گاها صفحاتی وجود دارد کهادمین ها به واسطه آن شیطنت هایی می کنند و هنگامی ما در برنامه های تلویزیونی یا زنده حضور پیدا می نماییم قسمتی از ابتدا، انتها و میانه ویدئوهای ذی ربط به آن برنامه را حذف کرده و در صفحات خود می گذارند تا صفحاتشان بازدید داشته باشد که کار این ادمین ها بسیار سطح پایین و ناشایست است.

نهایت زاده در مورد الگوپذیری مردم از  بازیگران زن و شرایطی که هنرمند به عنوان الگو با آن مواجه هست توضیح داد: هر چند بعضی الگوپذیری ها از خارج از ایران هست اما هر بازیگر معروف و محبوبی در هر سنی هواداران خود را دارد و نگاه زیادی از مردم در هر گروه سنی به وی هست در نتیجه به عنوان یک الگو محسوب می گردد. گاهی شاید ما هنرمندان خود نیز باور نداشته باشیم که الگوی جامعه هستیم. هنگامی در فضای سایبری و در جامعه به من بیان می کنند تو الگوی ما هستیخجالت می کشم و به فکر فرو می روم که آیا همیشه درست مشی می کنم. ما هنرمندان اصلا با توجه به مشغله هایمان گاهی شاید حواسمان نباشد که مردم و جامعه نگاهشان به ما هست و محتمل است قضاوت شویم.

این مطلبو از دست ندید!  ارزش مراجع طبیعی در آیات وحی/ مسیولیت مشترک آدم ها در مراقبت از مواهب الهی

گفتگوی جالب و  خواندنی با «شهرزاد کمالزاده» بازیگر سینما و تلویزیون
وی در مورد رعایت رفتارها و پوشش بازیگران زن به عنوان الگو در فضای سایبری و حقیقی افزود: می اندیشم وظیفه هنرمند معروف این هست که به لحاظ  پوشش، آرایش و حتی برخورد و حرکاتی که در اجتماع می کند اندکی محتاط تر، دقیق تر، آراسته تر و در قالب موازین عمل کند. ما ایرانی هستیم و همه ما در خانواده هایی بزرگ شده ایم که یک فرهنگ اصیل و نجابتی در تک تک ما وجود داشته هست.  من عاشق نجابت هستم و می اندیشم تمام ایرانی ها در وجود خود نجابتی دارند در نتیجه باید اهتمام کنیم گذشته خود و نجابت حقیقی ایرانی را در وجودمان دارا باشیم.

مرجع:فارس