گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
گزارش AFC از روند بلیت فروشی برای مسابقات جام ملت های قاره آسیا ۲۰۱۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،  AFC گزارش کرد، در شرایطی که برخی از خوب ترین استعداد‌های فوتبال جهان خود را برای مقابله در مسابقات قاره‌ای آماده می‌کنند. بلیت‌های بزرگترین نمایشگاه فوتبال قاره آسیا به سرعت به فروش می‌رسد.جام ملت‌های قاره آسیا ۵ ژانویه ۲۰۱۹  (15 […]

گزارش‌ای اف سی از روند بلیت فروشی برای مسابقات جام ملت‌های قاره آسیا ۲۰۱۹به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،  AFC گزارش کرد، در شرایطی که برخی از خوب ترین استعداد‌های فوتبال جهان خود را برای مقابله در مسابقات قاره‌ای آماده می‌کنند. بلیت‌های بزرگترین نمایشگاه فوتبال قاره آسیا به سرعت به فروش می‌رسد.
جام ملت‌های قاره آسیا ۵ ژانویه ۲۰۱۹  (15 دی)- منحصرا ۵۰ روز به بعد – در امارات متحده عربی آغاز خواهد گردید و بلیت فروشی این مسابقات از روز  هشتم مرداد آغاز شده هست.
رقابت گسترده‌ای که قرار هست با حضور بی پیشینه ۲۴ تیم برگزار گردد – هشت تیم زیادتر از سال ۲۰۱۵ – قرار هست پر گستره‌ترین و جامع‌ترین جام ملت‌ها در تاریخ این رقابت‌ها باشد، با حضور تیم‌های زیادتر انتظار گل‌ها و رخدادهای بیشتری می‌رود.

در زمینه شعار ” قاره آسیا را گردهم بیاوریم” در زمینه شعار ” قاره آسیا را گردهم بیاوریم” ساختار بلیت فروشی مقرون به صرفه طراحی شده هست که نرخ آن از ۲۵ دینار امارات (تقریبا ۶.۸

این مساله به اشخاص زیادی – از میلیون‌ها آسیایی که در امارات متحده عربی زندگی می‌کنند گرفته تا میلیارد‌ها نفر در فاصله پرواز چهار ساعته تا این کشور – امکان می‌دهد که از هیجان فوتبال زنده در سطح جهانی لذت ببرند.

این مطلبو از دست ندید!  واریز پول فروش فیلم به صاحبان اثر چقدر زمان می‌برد؟

هفدهمین دوره مسابقات معتبر قاره آسیا در هشت استادیوم کلاس جهانی در ابوظبی، العین، دبی و شارجه برگزار خواهد گردید و وعده حضور طرفداران بیشتری را در بزرگترین رخداد ورزشی که تا به حال در این منطقه برگزار شده، می‌دهد.

امارات متحدۀ عربی در گروه A. مسابقات جام ملت‌ها را در روز شنبه ۵ ژانویه ۲۰۱۹ با بازی برابر بحرین در ساعت ۸ پس از ظهر به وقت امارات متحده عربی در ورزشگاه زاید در ابوظبی آغاز خواهد کرد.

دیدار پایانی نیز روز جمعه، ۱ فوریه، ساعت ۶ بعدازظهر در همین ورزشگاه برگزار خواهد گردید.

گفتنی هست تیم ملی ایران که در فاز گروهی با عراق، ویتنام و یمن همگروه شده نیز دیدار اول خود را روز ۱۷ دی ماه برابر یمن بر پا خواهد نمود.

زیادتر بخوانید:  جزئیات استفاده از کمک داور ویدئویی در جام ملت های قاره آسیا حمل ونقل رایگان طرفداران بحرینی در جام ملت‌های قاره آسیا AFC: ایران برای قهرمانی، در دوحه اردو می زند مهاجرانی برترین سرمربی تاریخ جام ملت‌های آسی