تاریخ: ۱۳:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
گروه های مهارتی دانشگاه علوم دکتری اصفهان به کرمانشاه اعزام شدند

سخنگوی دانشگاه علوم دکتری اصفهان، گفت: گروه های اعزامی دربردارنده چهار متخصص جراح عمومی، سه ارتوپد، یک متخصص هوشبری، ۳۷ پرستار، ۱۱ کارشناس اتاق اقدام، شش تکنسین هوشبری، دو ماما در روز دوشنبه به طرف کرمانشاه سیر کردند. جهانپور اهتمام کرد: روز اول، تیم پیشتاز دربردارنده دو جراح و یک ارتوپد و یک پرستار در […]

سخنگوی دانشگاه علوم دکتری اصفهان، گفت: گروه های اعزامی دربردارنده چهار متخصص جراح عمومی، سه ارتوپد، یک متخصص هوشبری، ۳۷ پرستار، ۱۱ کارشناس اتاق اقدام، شش تکنسین هوشبری، دو ماما در روز دوشنبه به طرف کرمانشاه سیر کردند.

جهانپور اهتمام کرد: روز اول، تیم پیشتاز دربردارنده دو جراح و یک ارتوپد و یک پرستار در بیمارستان ارتش مأموریت را شروع کردند و در کنار سایر همکاران به عرضه خدمات بهداشتی معالجهی پرداختند.

مدیر ارتباطات عمومی دانشگاه علوم دکتری و خدمات بهداشتی معالجهی استان اصفهان علاوه بر این اضافه کرد: تیم دوم هم صبح روز سه شنبه دربردارنده دو جراح، یک ارتوپد، یک متخصص هوشبری، پنج کارشناس اتاق اقدام، دو تکنسین هوشبری و چهار پرستار به منطقه گیلان غرب اعزام و در ادامه مأموریت همین تیم موقع عصر به سرپل ذهاب اعزام  گردیدند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: گروه چهارم دربردارنده یک ارتوپد و یک کارشناس اتاق اقدام صبح در بیمارستان امام خمینی(ره) ساکن شده و پس از ویزیت مریض ها، در شیفت عصر به اتفاق ارتوپد و پرستار تیم اوّل در بیمارستان امام رضا(ع) خدمت رسانی کردند.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبای "خمام" + عکس ها

جهانپور اضافه کرد: تیم پنجم دربردارنده دو پرستار و یک تکنسین اتاق اقدام به سرپل ذهاب اعزام گردیدند و ششمین تیم هم دربردارنده چهار پرستار و دو جراح تیم اول، ظهر سه شنبه به دالاهو رفتند و به صورت مستمر مداخله های معالجهی خود را انجام داده اند.