گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
گرشاسبی: حسینی ستون کلیدی تیم هست

خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شرایط تیم پیش از دیدار مقابل السد قطر، گفت: همه بازیکنان فردا کوشش می‌کنند و فن و تکنیک خود را در زمین پیاده می‌کنند تا یک بازی تماشاگر پسند را به نمایش بگذارند. وی درباره وضع بازیکن های تیم افزود: بجز حسین ماهینی که امروز عمل کرد […]

خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شرایط تیم پیش از دیدار مقابل السد قطر، گفت: همه بازیکنان فردا کوشش می‌کنند و فن و تکنیک خود را در زمین پیاده می‌کنند تا یک بازی تماشاگر پسند را به نمایش بگذارند.

وی درباره وضع بازیکن های تیم افزود: بجز حسین ماهینی که امروز عمل کرد امید عالیشاه یک مقدار مصدوم شدن داشت که کادرپزشکی و کادرفنی وی را به بازی فردا رساندند. نگرانی وجود ندارد تا بازیکنان فردا در عمل همه چیز را در زمین مفهوم کنند.

مدیرعامل پرسپولیس در جواب به این سؤال که سیدجلال حسینی ۳۷ ساله چه شرایطی دارد، عنوان نمود: او هم بسیار خوب هست. حسینی ستون کلیدی ما در زمین هست و تیم را در زمین راهبری می‌کند. امید دارم بتوانیم فردا مردم را شاد کنیم و همه به آرزوی خود برسند.

گرشاسبی درباره اینکه برانکو اعلام نموده اگر پرسپولیس قهرمان گردد سبیل می‌گذارد و موهای خود را می‌تراشد،‌ گفت: منحصرا بحث سبیل بوده و مبحث مو را هم خودشان افزودند. او به احتمال زیاد گفته در صورت قهرمانی سیبیل می‌گذارد. باید از او سؤال کنم تا اگر این طور هست ما نیز با هم سیبیل بگذاریم. (با خنده)

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

(با خنده)وی درباره وضع بلیت فروشی بازی فردا عنوان نمود: تمام بلیت‌های طبقه پائین به صورت اینترنتی به فروش رفته هست. ۲۰ ۲۰ درصد از بلیت‌های طبقه بالا باقی مانده که فردا در ورزشگاه به فروش می‌رسد. حدود ۷-۸ هزار بلیت برای فروش در ورزشگاه هست که مقدار بسیاری نیست.

گرشاسبی درباره اینکه آیا اینکار نسبت به بلیت فروشی اینترنتی بی اعتمادی به وجود نمی‌آورد، گفت: همیشه این مساله وجود داشته که ۲۰ درصد از بلیت‌ها در محل بازی به فروش می‌رسد و اندک اندک این درصد کم می‌شود تا به صورت کلی بلیت فروشی اینترنتی گردد.