گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
گرانی پروازهای خارجی در آستانه جام ملتها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، هفدهمین دوره جام ملت های قاره آسیا از ۵ ژانویه (۱۵ دی) تا ۱ فوریه ۲۰۱۹ (۱۱ بهمن) در امارات متحده عربی به همین سبب بلیت پروازهای تهران ـ دبی از روز ۱۳ دی ماه علاوه بر این یکی دیگر از علل کم بودن بلیت پرواز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، هفدهمین دوره جام ملت های قاره آسیا از ۵ ژانویه (۱۵ دی) تا ۱ فوریه ۲۰۱۹ (۱۱ بهمن) در امارات متحده عربی

به همین سبب بلیت پروازهای تهران ـ دبی از روز ۱۳ دی ماه علاوه بر این یکی دیگر از علل کم بودن بلیت پرواز تهران ـ دبی به سبب همزمانی جام سفر کنند. علاوه بر این یکی دیگر از علل کم بودن بلیت پرواز تهران ـ دبی به سبب همزمانی جام ملت های قاره آسیا با تعطیلات ژانویه در اروپا است که علت شده تا مسافران بسیاری به این منطقه حاشیه جنوبی خلیج فارس ساعت ۱۹:۳۰ شنبه ۱۵ دی انجام می گردد.

نخستین بازی ایران بلیت چارتری ۱۸:۱۵ تهران ـ دبی (ماهان) در همین روز که تا دیروز به نرخ ۱ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان به فروش می رسید ، با ایجاد ظرفیت جدید از سوی ماهان و با نرخ ۱ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان ارائه شده هست. بلیت سیستمی شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۴:۳۰ شرکت ایرعربیا تا دیروز ۱ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان به فروش می رسید که با اتمام صندلی های این پرواز، فروش بلیت های چارتری همین پرواز با نرخ ۱ میلیون و ۲۱۴ هزار تومان امروز در حال انجام هست که تنها ۷ صندلی از این پرواز باقی مانده هست.

بلیت سیستمی تهران ـ دبی ساعت ۸ صبح هواپیمایی ماهان برای همین روز به نرخ ۱ میلیون و ۴۳۵ هزار تومان در دسترس خریداران قرار دارد.

ایران ایر (هما) نیز پرواز چارتری ۷ صبح همین مسیر در ۱۵ دی را به نرخ ۱ میلیون و ۸۴۲ هزار تومان ارائه می کند. ماهان نیز بلیت چارتری ۸ صبح تهران ـ دبی در ۱۵ دی را به نرخ ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان می فروشد که ۸ صندلی از این پرواز باقی مانده هست. به نرخ ۲ میلیون و ۵۵۵ هزار تومان ارائه کرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  باز هم صندلی‌های ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر خالی ماند/اعتراض به نحوه بلیت فروشی بازی نساجی و شاهین بوشهر

عمان ایر پرواز دو ساعت و ۱۰ دقیقه ای تهران ـ دبی را با توقف های چند ساعته (از بین ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه تا ۱۰ ساعت و نیم) در مسقط پایتخت عمان در حال حاضر از این سه پرواز که ساعت ۴ صبح ۱۵ دی از تهران به مقصد دبی انجام می گردد، تنها ۶ تا ۷ صندلی باقی مانده هست. شرکت هواپیمایی امارات نیز ۲ پرواز در ساعت های ۱۱ و ۵ دقیقه و ۱۸ و ۴۰ دقیقه از مبدأ تهران به مقصد دبی در این روز برگزار می نماید که نرخ های آنان ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان هست.

آتاتورک استانبول به نرخ ۵ میلیون و ۵۱۳ هزار تومان به فروش می رسد که در حال حاضر تنها یک صندلی برای تقاضا کنندگان این پرواز باقی مانده هست.

علاوه بر این پرواز ۵ و ۱۵ دقیقه صبح ۱۵ دی ماه تهران ـ استانبول ـ دبی نیز از سوی ترکیش ایر با یک توقف ۱۴ ساعت و ۱۰ دقیقه ای در فرودگاه و ایرلاین، در نهایت به دبی می رسند که بلیت این پروازها با نرخ های ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در دسترس هست.

سایر ایرلاین های خارجی منطقه نیز پروازهایی در این روز از تهران به دبی دارند که با توقف های چند ساعته در فرودگاه های کشورهای همسایه همراه هست و بعد از بیشتر از ۲۰ ساعت پرواز و توقف در فرودگاه یا تغییر هواپیما