تاریخ: ۱۹:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱

انتخاب: یک زن و شوهر کاملا سفید پوست در ایالات متحده، پس از اینکه تحت درمانهای یک کلینیک درمان ناباروری قرار گرفتند صاحب فرزندی شدند که آسیایی بود . این ماجرا منجر به اختلاف شدید و جدایی این زوج از یکدیگر شد. کریستینا کوهدریچ و همسر سابقش درو واسیلوسکی هر دو به طور جداگانه در […]

انتخاب: یک زن و شوهر کاملا سفید پوست در ایالات متحده، پس از اینکه تحت درمانهای یک کلینیک درمان ناباروری قرار گرفتند صاحب فرزندی شدند که آسیایی بود . این ماجرا منجر به اختلاف شدید و جدایی این زوج از یکدیگر شد.

کریستینا کوهدریچ و همسر سابقش درو واسیلوسکی هر دو به طور جداگانه در دادگستری نیوجرسی شکایت کرده و ادعا می کنند مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار (۴۰۵،۶۳۷ پوند) به موسسه درمان ناباروری و تولید مثل سنت بارناباس پرداخت کرده اند تا صاحب فرزندی شوند اما نتیجه ان چیزی نبوده که فکرش را می کردند.

پس از اینكه این زوج در نوامبر ۲۰۱۲ اسپرم و تخمک خود را برای لقاح مصنوعی به این موسسه دادند در ژوئیه ۲۰۱۳ صاحب فرزند شدند، اما متوجه شدند كه فرزندشان دارای ویژگی های آسیایی و همچنین اختلال خونی است كه با میراث جنوب شرقی آسیا همخوانی دارد. سپس آزمایشات DNA نشان داد که واسیلوسکی پدر کودک نیست و از اسپرم او برای بارداری همسرش استفاده نشده است. این خبر او و زندگی مشترکشان را ویران کرد.

این مطلبو از دست ندید!  چرا پیاز گیاه شگفت‌انگیزی است؟

گاف کلینیک درمان ناباروری منجر به طلاق شد

ماه گذشته ، قاضی دادگاه عالی ، کیت لینوت در ایالت اسکس ، حكمی را صادر كرد كه خواستار آن شد كه شرکت ناباروری IRMS اسامی مردان و زنانی را كه همزمان با این زوج از خدمات كلینیك استفاده می كردند و افرادی كه در آنجا كار می كردند ارائه کند تا مشخص شود ماجرا چگونه رخ داده است. آنها همچنین خواسته اند كه این كلینیك در مورد تمام زنانی كه احتمالاً به اشتباه اسپرم واسیلوسكی را دریافت کرده اند تحقیق كند.به نوشته روزنامه دیلی میل ، واسیلوسکی در اظهارات خود گفت: “من خیلی دوست دارم که بدانم آیا بچه ای دارم یا اصلا این ماجرا چگونه رخ داده است.”

این زوج به دنبال خسارت مادی نیز هستند و ادعا كرده اند این ماجرا منجر به طلاقشان شده است و دخترشان نیز سرنوشتی مبهم دارد.