تاریخ: ۱۸:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
کیشوندان اکثر از ۵۰ تن به زلزله زدگان غرب کشور مساعدت کردند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا به همت شهر وندان و اصناف کیش، اکثر از ٣٨ تن اقلام مورد احتیاج زلزله زدگان غرب کشور تا هم حالا به کرمانشاه ارسال شده و اکثر از ۱۵ تن از مساعدت های از جانب مردم نیز مهیا ارسال هست.با سازگاری انجام شده در ارگان منطقه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا به همت شهر وندان و اصناف کیش، اکثر از ٣٨ تن اقلام مورد احتیاج زلزله زدگان غرب کشور تا هم حالا به کرمانشاه ارسال شده و اکثر از ۱۵ تن از مساعدت های از جانب مردم نیز مهیا ارسال هست.
با سازگاری انجام شده در ارگان منطقه آزاد کیش و مشارکت جمعیت هلال احمر این جزیره و به منظور مساعدت به زلزله زدگان اقلام مورد احتیاج هدیه شده کیشوندان در پایگاه های هلال احمر جمع آوری گردید.

سازمان منطقه آزاد کیش علاوه بر تخصیص هواپیماهای کیش ایر برای ارسال مساعدت های از جانب مردم، ٢٥٠٠ تخته پتو و هفتصد چادر نیز برای مساعدت به زلزله زدگان به کرمانشاه ارسال کرد.
روند جمع آوری مساعدت های از جانب مردم در جزیره کیش همان طور ادامه دارد و ١٥ تن دیگر از مساعدت های از جانب مردم نیز در فرودگاه این جزیره مهیا ارسال هست دپو شده که به زودی به منطقه های زلزله زده غرب کشور ارسال می شود.
داوود کرمی، قائم مقام مدیرعامل و معاون پیشرفت اداره ارگان منطقه آزاد کیش پیش از این از استقبال مطلوب کیشوندان برای مساعدت رسانی به هوطنان زلزله زده خبر داده بود.
وی با اشاره به تماس تلفنی مدیرعامل ارگان منطقه آزاد کیش با استاندار کرمانشاه در ساعات نخست واقع شدن زلزله گفت: در این ارتباط، دکتر انصاری لاری در مورد اعزام هر نوع مساعدتی به استان کرمانشاه اظهار آمادگی کرد و بلافاصله برای جمع آوری مایحتاج لازم زلزله زدگان به جوامع و اصناف کیش اطلاع رسانی گردید.
در پروازهای انجام شده از کیش، جمعی از امدادگران هلال احمر و آتش نشانان جزیره نیز برای مساعدت رسانی به منطقه های زلزله زده اعزام گردیدند.
۳ ۳۳

این مطلبو از دست ندید!  نمایشگاه پیوند آدم و طبیعت، خلاقیت در نمایش هنر

۶۹۹۳* تنظیم و انتشار یافتن: اکبر بهاروند