تاریخ: ۸:۲۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید کیسه‌های آشغال ای شده هست که دوستدار محیط زیست هست و به چرخه بازیافت باز می‌گردد. این کیسه‌های آشغال با خاصیت ویژه نانو فناوری که دارند نه فقط اذن گذر […]

کیسه‌ زباله‌های دوستدار محیط زیست  تولید شدندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ 

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید کیسه‌های آشغال ای شده هست که دوستدار محیط زیست هست و به چرخه بازیافت باز می‌گردد.

این کیسه‌های آشغال با خاصیت ویژه نانو فناوری که دارند نه فقط اذن گذر هیچگونه میکروبی را به بیرون از کیسه نمی‌دهند لکن برای طبیعی مضر نیستند و بعد از گذشت مدتی می‌توانند تجزیه گردند.

کیسه‌هایی که محیط اطراف را پاک نگه‌ می‌دارند 

کیسه‌های ویژه نانویی برای انواع زباله‌ها کاربرد دارند و به سبب خاصیت دشواری که دارند اذن خروج میکروب ها و آلودگی به بیرون از سطح کیسه را نمی‌دهند و به همین سبب علت پاک ماندن محیط اطراف می‌شوند.

کیسه‌های آشغال معمولی چندصد سال طول می‌کشد تا تجزیه گردند اما به سبب آنکه کیسه های نانویی از مواد گیاهانی ساخته شده‌اند بلافاصله تجزیه می گردند و به چرخه طبیعت باز می‌گردند.

این مطلبو از دست ندید!  سفر دل انگیز به دیار تاریخ و تمدن در چالدران/اثر جهانی قره کلیسا؛ بنایی به قدمت تاریخ ارامنه