گروه: مجله
تاریخ: ۱:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
کوهنوردی قلابی سیاستمدار معروف فرانسوی خبرساز شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یورونیوز، تصویری از یک سیاستمدار معروف فرانسوی در حال بالا رفتن از دیواره برفی کوه در فرانسه جنجال به پا کرد. اریک وُرت، وزیر پیشین کار و نماینده فعلی مجلس فرانسه روز دوشنبه ۲۱ مرداد تصویری در توییتر خود […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از یورونیوز، تصویری از یک سیاستمدار معروف فرانسوی در حال بالا رفتن از دیواره برفی کوه در فرانسه جنجال به پا کرد.

اریک وُرت، وزیر پیشین کار و نماینده فعلی مجلس فرانسه روز دوشنبه ۲۱ مرداد تصویری در توییتر خود منتشر کرد و در توضیح آن مدعی شد که در حال بالا رفتن از یکی از دیواره‌های کوه مون‌بلان در نزدیکی مرز سوئیس است.

این تصویر بی‌درنگ واکنش برخی کاربران اینترنت را برانگیخت، زیرا آن‌ها متوجه شده بودند که تصویر در واقع چرخانده شده و  ورت نه در حال صعود از دیواره بلکه در حال راه رفتن چهار دست و پا بر روی زمین است.

در این عکس در حالی که او با لباس و طناب و تجهیزات کوهنوردی رو به دوربین دیده می‌شود، تصویر کوچک و تاری از دو نفر در پشت سر او در منتهی الیه گوشه عکس نیز به چشم می‌خورد که عمود بر مسیر حرکت ایستاده‌اند. این بدان معناست که در واقع عکس چرخانده شده تا وانمود شود که سوژه در حال بالا رفتن است.

این مطلبو از دست ندید!  رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس

کوهنوردی قلابی سیاستمدار معروف فرانسوی خبرساز شد