تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کودتا در آمریکا به روایت مایکل مور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نوشته روزنامه ایندیپندنت، مایکل مور، فیلمساز و روزنامه‌نگار منتقد آمریکایی هشدار داد که کشور جدید آمریکا به دست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و کسانی که او برای خدمت انتصاب کرده، سرنگون شده است.   او در واکنش به مطلب خبری نیویورک […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نوشته روزنامه ایندیپندنت، مایکل مور، فیلمساز و روزنامه‌نگار منتقد آمریکایی هشدار داد که کشور جدید آمریکا به دست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و کسانی که او برای خدمت انتصاب کرده، سرنگون شده است.

 

او در واکنش به مطلب خبری نیویورک تایمز درباره نقش استیو بانون، مشاور ارشد ترامپ در پیامی توئیتری نوشت: اگر هنوز هم تلاش می‌کنید خودتان را متقاعد کنید که کودتای قرن بیست و یکم در جریان نیست، لطفا دست بردارید!

 

در این مطلب آمده است که چطور استیو بانون نقش مهمی را در شورای امنیت ملی به دست آورده که معمولا به دست ژنرال‌های ارشد پر می‌شود.

 

واکنش مایکل مور همچنین اندکی پس از آن مطرح شد که دونالد ترامپ در پی سرپیچی سلی ییتز، دادستان موقت از دستور اخیر در زمینه مهاجرت، او را اخراج کرد. طبق دستور اجرایی ترامپ که جمعه گذشته به امضا رسید، محدودیت‌های جدیدی برای ورود مسافران به ایالات متحده اعمال شده و براساس بخشی از آن، مسافرانی از هفت کشور مسلمان شامل ایران، عراق، یمن، سوریه، سودان، سومالی و لیبی برای ۹۰ روز اجازه ورود به آمریکا را ندارند.

این مطلبو از دست ندید!  برگشت جانوران منقرض شده به لطف فناوری های نوین