کواچ: من معجزه‌ای نکردم/ از لحظه‌ای که هدایت صربستان را برعهده گرفتم به این تیم باور داشتم

0
اشتراک

کواچ: من معجزه‌ای نکردم/ از لحظه‌ای که هدایت صربستان را برعهده گرفتم به این تیم باور داشتم

– اخبار ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال صربستان شب گذشته (یکشنبه) با سرمربیگری اسلوبودان کواچ در دیدار فینال مسابقات قهرمانی اروپا با برتری ۳ بر یک مقابل اسلوونی برای سومین بار به عنوان قهرمانی اروپا رسید. صرب‌ها پس از قبول شکست ۲۵ بر ۱۹ در سِت اول، سه سِت بعدی را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر۲۰  به سود خود پایان بردند.

اسلوبودان کواچ که تنها پس از ۴۱ روز قبول سرمربیگری تیم ملی والیبال صربستان موفق شد این تیم را به قله اروپا برساند، پس از این بازی با اشاره به اینکه پیش از آغاز این رقابت‌ها به قهرمانی تیمش ایمان داشته است، گفت: پیش از آغاز مسابقات همسرم به من گفت پس از اینکه از مسابقات قهرمانی اروپا برگشتی به مسافرت برویم و انتظار داشت که ما زودتر از این مسابقات بازخواهیم گشت اما من به او گفتم که مطمئن نیستم چه زمانی به مسافرت خواهیم رفت، چون زمانی که بازمی‌گردم باید در مراسم استقبال از تیمم حاضر باشم و این حرفم را باور داشتم.

سومین قهرمانی صربستان در اروپا به نام کواچ/ ۴۰۰ هزار یورو در حساب صرب‌ها

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در نهایت فروتنی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: پیش از اینکه سرمربی صربستان شوم، گفته بود که ما تیمی فوق‌العاده داریم و می‌توانیم  با استفاده از بازیکنان در جای درست و استفاده از شیوه بازی درست به نتیجه برسیم. من معجزه‌ای نکردم و تنها بازیکنان سطح بالای تیم را سازماندهی کردم تا توانایی‌هایی که دارند را به معرض نمایش بگذارند. ما اجازه ندادیم تیم اسلوونی برنامه‌های خود را به اجرا در بیاورد و نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم.

کواچ که در زمان حضورش روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان بهترین نتایج تاریخ ایران را هم رقم زده بود، در پایان خاطرنشان کرد: از لحظه‌ای که هدایت صربستان را برعهده گرفتم، به این تیم باور داشتم. خوشبختانه بازیکنان ما هم در بالاترین سطح بودند و موفق به کسب این نتایج شدیم. حالا باید در فکر جشن قهرمانی باشیم و اجازه دهیم بازیکنان از این موفقیت لذت ببرند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.