گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
کنسرت هایی که قبل از ماه محرم نباید از دست داد

روزنامه صبا – سهند انسان عارف: تابستان سالانه فصل رونق کنسرت های موسیقی هست و با توجه به رعایت نشدن کپی رایت در انتشار آلبوم ها و قطعات موسیقی، تنها راه درآمد موزیسین ها و خوانندگان و گروه های موسیقی از راه برپایی موفق کنسرت ها بوده هست. اما سال کنونی شرایط برای برپایی کنسرت […]

روزنامه صبا – سهند انسان عارف: تابستان سالانه فصل رونق کنسرت های موسیقی هست و با توجه به رعایت نشدن کپی رایت در انتشار آلبوم ها و قطعات موسیقی، تنها راه درآمد موزیسین ها و خوانندگان و گروه های موسیقی از راه برپایی موفق کنسرت ها بوده هست. اما سال کنونی شرایط برای برپایی کنسرت های موسیقی چندان شرایط مساعدی نیست.

سردرد و پلی بک ممنوع!

در این میان به لیست کنسرت ها در سایت های فروش بلیت که سر می زنیم با تعداد زیادی کنسرت رو به رو می گردیم که مهر «سولدآوت» خورده اند که یعنی همه بلیت های شان فروخته هست. البته مخاطب های کنسرت ها هم دیگر هوشیار شده اند و دیگر کسی فریب این شگردهای تبلیغاتی برای فروش سانس خارق العاده را نمی خورد.

امروز کیست که نداند این سولدآوت های چند ساعته و یک هفته پیش از کنسرت اغلب شان حربه هایی برای پر کردن سالن ها در سانس های بعد می باشند اما تا پیش از بیستم شهریور که ماه محرم و ایام سوگواری سیدالشهدا شروع می گردد، کنسرت های زیادی قرار هست برگزار گردد و ما در همین راستا قصد داریم در ادامه مروری دارا باشیم بر استانداردترین کنسرت هایی که قرار هست تا پیش از شروع ماه محرم برگزار گردند؛ کنسرت هایی که مخاطب با خیال آسوده از این که پلی بک نمی شنود؛ نوازندگان فیش شان در گلدان ها نیست و مخاطب توان دارد از دست کم های زیبایی های شنیداری بهره ببرد، پول بلیت را بپردازد و با سردرد و پشیمان از پرداخت هزینه های هنگفت از سالن خارج نشود.

۰۱) بهنام بانی

سردرد و پلی بک ممنوع!

بهنام بانی در یک سال موخر توانسته به شکلی صحنه کنسرت های جریان کلیدی موسیقی را در قبضه خود در آورد.

برگزارکنندگان کنسرت های بهنام بانی هم همیشه طراحی های مهیج برای مخاطب های اجراها داشته اند و توانسته اند هیجان زیادی در سالن ایجاد کنند. با ملاحظه همه این مولفه ها اگر شما از دنبال کنندگان و علاقه مندان موسیقی پاپ هستید و قصد دارید قسمتی از بودجه فرهنگی خودتان را به کنسرت موسیقی اختصاص دهید، شرکت در کنسرت سوم شهریور بهنام بانی در برج میلاد را از دست ندهید.

۰۲) شهرام شکوهی

سردرد و پلی بک ممنوع!

شهرام شکوهی که چند سال بود می خواست کنسرت های ارزان نرخ برگزار کند تا مردمی که توان مالی کمتری دارند و به صدای او علاقه مند می باشند هم بتوانند در اجراهایش حضور داشته باشند، در نهایت به وعده هایش عمل کرد و نرخ بلیت های کنسرت خودش در تالار بزرگ وزارت کشور را ۴۰ و ۶۰ هزار تومان معین نمود. این کنسرت ۲۵ مرداد ماه برگزار می گردد و هنوز همه بلیت های آن به فروش نرسیده هست. پس به علاقه مندان صدا و موسیقی شهرام شکوهی سفارش می کنیم تا همه بلیت های ارزان نرخ این کنسرت به فروش نرفته، به سایت های فروش مراجعه کنند و اطمینان داشته باشند شکوهی هیچگاه از پلی بک و فیش های در گلدان استفاده نمی کند.

۰۳) امید حاجیلی

سردرد و پلی بک ممنوع!

امید حاجیلی یا همان حاجیلیتو! همیشه به برپایی کنسرت های سرشار از انرژی سرشناس بوده هست و به طور مستمر هم توانسته در سالن ها اتمسفر بسیار مطلوبی به وجود بیاورد. او با توجه به سابقه نوازندگی اش و سال ها فعالیت در ارکستر سمفونیک، موسیقی را به خوبی می شناسد و توانسته در موسیقی پاپ هم فعالیت موفقی داشته باشد، از همین جهت علاقه مندان به موسیقی پاپی که قصد دارند شب پرهیجانی پشت سر بگذارند و مطمئن هم باشند کلاه سرشان نمی رود توان دارند خودشان را برای روزهای اول و دوم شهریور آماده کنند و بلیت کنسرت های حاجیلی در سالن میلاد نمایشگاه را خریداری کنند.

این مطلبو از دست ندید!  شیوه جدید مجرمان سایبری / غرق شدن مرد ۳۲ ساله در سواحل آستارا

۰۴) رحیم شهریاری و آذربایجانی ها

سردرد و پلی بک ممنوع!

سالها است رحیم شهریاری در همه لیست های اجراهای پاپ قرار دارد و هیچگاه هم کنسرت های او با افول رو به رو نشده هست. خوانندگان زیادی در موسیقی پاپ آمده و رفته اند اما شهریاری همچنان کنسرت های بزرگ خود را موفق پشت سر می گذارد. یکی از رموز موفقیت او شاید استفاده از موسیقی نواحی و به روز کردن مداوم کارهایش باشد.

این بار و در ۱۵ شهریور ماه رحیم شهریاری در سالن سمینار های برج میلاد میزبان هوادارانش می باشد. طبق معمول افرادی که به کنسرت های شهریاری رفته اند ناراضی از سالن بیرون نیامده اند و دفعات بعدی هم تمایل داشته اند در این اجراها تماشاگر و شنونده آثار او باشند.

۰۵) رستاک حلاج و عاشقانه هایش

سردرد و پلی بک ممنوع!

اکنون پس از برپایی موفق کنسرت قبلی او در مرداد ماه، کنسرت هفتم شهریورماه او هم تمدید شده و هوادارانش که از قشرهای متفاوت هم می باشند و تا حدی توانسته علاقه مندان موسیقی پاپ۱ک راک را هم علاوه بر دوستداران موسیقی پاپ راضی نگه دارد. تا دیر نشده توان دارید بلیت این کنسرت را هم که از ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان نرخ گذاری شده (بسته به موقعیت و مرغوبیت صندلی)، خریداری کنید.

۰۶) مهرداد هویدا و تلفیق سر انجام آن

سردرد و پلی بک ممنوع!

هویدا از ابتدا با موسیقی تلفیقی همراه بوده و قطعات زیادی از او سال ها در ذهن دوستدارانش باقی مانده اند. گرچه دایره فعالیت های هویدا بسیار وسیع تر از اجرای آن قطعات و موسیقی فیلم و سریال بوده هست.

او همیشه ترکیب مطلوبی از موسیقی راک، ریتم های شرقی و کلام فارسی را به مخاطبانش عرضه داده و اکنون در فرهنگسرای نیاوران و پس از ۱۰ سال کنسرت خودش را برگزار می نماید. هر کس این کنسرت را نبیند و نشنود قطعا چیز مهمی را از دست داده هست.

۰۷) ویولن امین غفاری و ارکستر فیلارمونیک باکو

سردرد و پلی بک ممنوع!

غفاری اکنون قرار هست سولیستی کنسرتی را به عهده داشته باشد که با مشارکت ارکستر فیلارمونیک باکو و رهبری وحید علی پور برگزار می گردد. ۲۳ ۲۳ مرداد تالار اتحاد در ساعت ۲۱ میزبان غفاری و ارکستر فیلارمونیک باکو می باشد تا با بلیت های ۴۰ تا ۱۴۰ هزار تومانی تماشاگران را به این پرشکوه ترین سالن کنسرت و تئاتر ایرانی بکشاند.

۰۸) مهدی یراحی اکنون در برج میلاد

سردرد و پلی بک ممنوع!

مهدی یراحی در جریان کلیدی موسیقی امروز مسیر پر فراز و نشیبی داشته اما به طور مستمر به خواننده و تنظیم کننده ای با اخلاق سرشناس بوده هست و خواننده ای که بموقع کنسرت مجانی اش را هم بدون هیچ تبلیغات و خودنمایی همان طور که قولش را داده بود در کنار کوره های آجرپزی برگزار کرده هست.

اکنون مهدی یراحی قرار هست ۲۶ مرداد ماه در برج میلاد کنسرت بزرگ خودش را هم برگزار کند. گرچه این کنسرت به اصطلاح سولدآوت شده اما به نظر می آید سانس های دیگری هم داشته باشد و کنسرتش تمدید گردد، پس گوش به زنگ باشید و اگر فکر کرده اید یراحی هم نظیر زیادی از خوانندگان پاپ قطعات خودش را پلی بک می کند و یا صدایش فالش هست، تصورتان از او درست نیست. با خیال راحت توان دارید بلیت کنسرت وی را تهیه کنید. کنسرت های او در سانس های ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن سمینار های برج میلاد برگزار می گردند و نرخ بلیت های آن هم از ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تونمان بسته به مطلوبیت مکان صندلی در نوسان هست.