تاریخ: ۱۹:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
کمیته تحقیقات آب در کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس ایجاد شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، وی با اظهار اینکه اتاق بازرگانی استان ضروری هست هم بسترهای سیاسی را فراهم کرده و هم پای عمل باشد گفت: نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از شما توقع ها فراوانی دارند. نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان،

وی با اظهار اینکه اتاق بازرگانی استان ضروری هست هم بسترهای سیاسی را فراهم کرده و هم پای عمل باشد گفت: نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از شما توقع ها فراوانی دارند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اتاق بازرگان ضروری هست پتانسل‌های سرمایه‌گذاری خارجی در استان را تقویت کند اهتمام کرد: نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از اتاق بازرگانی و قسمت خصوصی پشتیبانی می‌کند.

وی با اشاره به وجود پتانسیل‌ها، حجم و سرمایه‌های موجود در استان کرمان گفت: به چه سبب ضروری هست علی رغم ظرفیت‌های بسیار استان، این همه جوان معتاد و بیکار در استان وجود دارا باشد.

زاهدی با اشاره به ایجاد اندیشکده آب در استان کرمان گفت: کمیته تحقیقات آب در کمیسیون تعلیم و تحقیقات مجلس ایجاد شده تا بتوان بصورت علمی و تحقیقاتی راه‌های برون رفت از آشفتگی آب را پیدا کنند.

این مطلبو از دست ندید!  سفر به پایتخت طبیعت ایران در ایام نوروز/سفر به لرستان سرزمین پل‌ها وآبشار‌ها را از دست ندهید+تصاویر