تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
کمک آگاهانه بزرگترین هدف موسسه “مکس”/ استان قزوین برخورداری ۱۲۰ بچه سرطانی است

    وی با اظهار اینکه از بچهی در خانواده‌ای بزرگ گردیدم که پدرم در امور خیر نقش داشتند، اضافه کرد: از نزدیک با کار موسسه مکس آشنا گردیدم و به یقین می‌دانم که تمام پول‌ها و عوایدی که به این مجموعه می‌رسد هزینه بچه ها سرطانی و خانواه‌های آنها می‎شود. این فرد خیَر گفت: […]

 

  وی با اظهار اینکه از بچهی در خانواده‌ای بزرگ گردیدم که پدرم در امور خیر نقش داشتند، اضافه کرد: از نزدیک با کار موسسه مکس آشنا گردیدم و به یقین می‌دانم که تمام پول‌ها و عوایدی که به این مجموعه می‌رسد هزینه بچه ها سرطانی و خانواه‌های آنها می‎شود.

این فرد خیَر گفت: با توضیحات مدیرعامل موسسه زیاد مشتاق به مشارکت با آن‌ها گردیدم و درباره این مجموعه تحقیق کردم و فهمیدم که موسسه مکس به‌واقع نیت خیر دارد و به تفکر دستگیری از بچه ها سرطانی و خانواده‌های آنها هست. 

  وی با اهتمام بر اینکه امیدوارم روزی برسد که شاهد رنج کشیدن هیچ بچه سرطانی نباشیم، ابراز کرد: زیاد خوشحالم که با موسسه مکس آشنا گردیدم درواقع بعد از مرگ همسرم به مدت ۲ ماه زیاد احساس افسردگی داشتم و به جنبه عاطفی زیاد ضعیف شده بودم ولی از وقتی که با این موسسه آشنا گردیدم آرامش بسیاری پیدا کردم و کوشش می‌کنم موسسه مکس را به همشهریان قزوینی ارائه کنم. 

  فرضیان دنبال کرد: یکی ازشعارهای ما به عنوان ارائه کنندگان موسسه مکس این هست که حیف هست که تو باشی و مرا غم ببرد. 

غیر از کفاره تمام نوع مساعدتی به موسسه مکس اختصاص می‌گیرد
  غیر از کفاره تمام نوع مساعدتی به موسسه مکس اختصاص می‌گیرد این خیر با اشاره به اینکه قزوین و حومه آن برخورداری ۱۲۰ بچه سرطانی می باشند، افزود: مردم ایران زیاد سخاوتمند می باشند و همچنان که می‌بینیم در بلاهای متفاوت در پشتیبانی از هم نوعان خود از هیچ مساعدتی دریغ نمی‌کنند و امیدواریم با همین نگاه کوشش کنیم تا یک مرکز مهارتی برای بچه ها سرطانی در استان قزوین راه‌اندازی گردد تا خانواده‌ها وادار نباشند به تهران یا شهرهای حوالی مراجعه کرده و درد و رنج مضاعفی را تحمل کنند. 

این مطلبو از دست ندید!  داغ خشکسالی بر پیشانی تالاب کجی نمکزار نهبندان

 

  فرضیان متذکر گردید: با تأسف افراط و اسراف بسیاری در زندگی‌ و جشن‌های خود داریم و اگر تجملات را کنار بگذاریم دیگر بچه ها سرطانی ما وادار نخواهند بود برای شیمی معالجهی به تهران تردد کنند. 

  این فرد خیَر با اظهار اینکه غیر از کفاره تمام نوع مساعدتی به موسسه مکس اختصاص می‌گیرد، گفته بود: بسیاری از مجتهدین اذن داده‌اند که یک سوم قسمت سادات نیز به بچه ها سرطانی اختصاص گیرد. 

 

بیماری سرطان فقیر و غنی نمی‌شناسد 
 

  این فرد خیَر موسسه مکس را مردم نهاد خواند و بیان کرد: اشخاصی که در این مجموعه مشغول به کار می باشند تنها رضای الهی را مدنظر قرار داده‌اند و هیچ نوع چشم داشتی ندارند؛ این موسسه حقوق بگیر و درصدبگیر ندارد و اشخاص می‌توانند حاضر بودن پیدا کرده و از نزدیک امور موسسه را کاوش کنند. 

 

  فرضیان با اظهار اینکه گزارشات موسسه مکس و حساب‌های این مجموعه زیاد واضح هست، اهتمام کرد: بزرگترین هدف موسسه مکس این هست که زیادتر از جمع آوری پول مجموعه را ارائه کند و ما به دنبال آگاهی دهی و فرهنگ‌سازی هستیم که مردم با نگاه کرد باز و بیداری برای مساعدت مراجعه کنند.