تاریخ: ۲:۰۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

خوشبختی علاوه بر ایفای نقش در این مجموعه، عروسک گردانی زی زی گولو را هم بر عهده داشت؛ او قبل از زی زی گولو، طراحی عروسک های «خونه مادربزرگه» را انجام داده بود و همراه یک گروه همه آنان را ساخت. ولی زی زی گولو را یک جور عجیبی دوست دارد. زی زی گولو نخستین […]

خوشبختی علاوه بر ایفای نقش در این مجموعه، عروسک گردانی زی زی گولو را هم بر عهده داشت؛ او قبل از زی زی گولو، طراحی عروسک های «خونه مادربزرگه» را انجام داده بود و همراه یک گروه همه آنان را ساخت. ولی زی زی گولو را یک جور عجیبی دوست دارد. زی زی گولو نخستین تجربه عروسک گردانی مریم خوشبختی همراه با صدا سر صحنه بود. آزاده پورمختار سر صحنه یک گوشه پشت میکروفن می نشست و در گوشه ای دیگر مریم خوشبختی زی زی گولو را بازی می داد.

مریم خوشبختی در گفت وگویی با خبرنگار ایسنا از رازهای موفقیت عروسکی نظیر زی زی گولو گفته هست؛ اینکه “مریم خوشبختی در گفت وگویی با خبرنگار ایسنا از رازهای موفقیت عروسکی نظیر زی زی گولو گفته هست؛ اینکه “زی زی گولو در «قصه های تا به تا» به اندازه کافی دیده و تشریح گردید، حتی همان زمان سخن از ادامه این سریال بود، اما این اتفاق نیفتاد.”

“بازیگر سریال «قصه های تا به تا» با اشاره به مشارکت خود با مرضیه برومند در این سریال، گفته بود: من در گذشته با مرضیه برومند در مجموعه تلویزیونی «خونه مادربزرگه» همکاری کرده بودم.

او به عروسک زی زی گولو اشاره نمود وگفت: زی زی گولو برای اینکه بتواند دو مرتبه روی کار بیاید باید برنامه اش ساخته گردد. خانم برومند و تهیه کننده «قصه های تا به تا» در همان زمان باید سینمایی «زی زی گولو» را می ساختند یا اینکه این سریال را ادامه می دادند. علاوه بر این می توانستند برنامه های دیگری که زی زی گولو در آنان جا داشت را بسازند اما این کار را نکردند. زی زی گولو در «قصه های تا به تا» به اندازه کافی دیده و تشریح گردید حتی همان زمان سخن از ادامه این سریال بود اما این اتفاق نیفتاد. من می اندیشم در حال حاضر عروسک زی زی گولو دست خانم برومند هست.

خوشبختی با اشاره به مجموعه «کلاه قرمزی» و عروسک «جناب خان» در «خندوانه» دنبال کرد: برنامه های کودک تلویزیون کم ساخته می گردد و کیفیت بدی دارند.  اما عروسک «زی زی گولو» در «قصه های تا به تا» در رتبه سنی کودک قرار داشت. 

 این بازیگر در مورد وضع سریال سازی در تلویزیون گفت: به نظرم کیفیت سریال سازی تلویزیون نسبت به پیشین افت کرده هست. این مسئله توان دارد دلایل مختلفی داشته باشد اما دلیلی که من می شناسم نگاه ارزان به سریال سازی و برنامه سازی تلویزیون در حوزه کودک و بزرگسال هست.  

انتهای پیام