کشوری‌فرد: مشخص نیست صبا سقوط کرده یا نه!/ برای کار ناجوانمردانه پرسپولیس شکایت کرده‌ایم

0
اشتراک

کشوری‌فرد: مشخص نیست صبا سقوط کرده یا نه!/ برای کار ناجوانمردانه پرسپولیس شکایت کرده‌ایم

محمدرضا کشوری فرد در گفت‌وگو با ایسنا درباره علل سقوط تیمش به لیگ آزادگان اظهار کرد: به نظرم یکی از دلایل اصلی این سقوط، اهدای زودهنگام جام قهرمانی به پرسپولیس بود. بعضی‌ها می‌گویند در کشورهای اروپایی نیز این گونه است یا حتی تیمی که قهرمان می‌شود، از تیم دومش در بازی‌های بعدی استفاده می‌کند اما همه می‌دانند که این در شرایطی صدق می‌کند که بازی، تاثیر خاصی در سقوط یا قهرمانی تیم حریف نداشته باشد.

وی ادامه داد: سیاه جامگان شانس بیشتری برای سقوط نسبت به صبا داشت. پرسپولیس نباید به گونه‌ای ۱۱ نفرش را به میدان می‌فرستاد که بازی ناجوانمردانه تلقی شود. می‌توان دیدار سیاه جامگان و پرسپولیس را یک نمونه بارز ناجوانمردی نام برد. ما شکایت‌نامه خود را به کمیته اخلاق فرستاده‌ایم و امیدواریم در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

وی ضمن انتقاد از داوران دیدارهای تیمش اظهار کرد: در دیدار مقابل استقلال خوزستان گل سالم ما قبول نشد. همچنین در دیدار با گسترش فولاد و همین سیاه جامگان نیز ما گل‌های سالمی را وارد دروازه حریفان کردیم اما قبول نشدند. چرا باید قاضی‌های این دیدارها را به گونه‌ای انتخاب کنند که به ضرر ما شود؟ داوری که در یک هفته سه بار سوت بزند، ماحصلش همین می‌شود.

کشوری‌فرد درباره مقصر دانستن تیمش در سقوط به دسته یک اظهار کرد: درست است تیم ما در نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفت و بازی‌های درخشانی را پشت سر نگذاشت اما در دور برگشت ما کیفیت تیم خود را نشان دادیم و تنها علت سقوط ما ناداوری‌ها بود که باعث شد تیم ما به لیگ دسته یک سقوط کند.

مدیرعامل صبای قم افزود: هنوز مشخص نیست که صبا به لیگ دسته یک سقوط کرده است یا نه. ما شکایت خود را پیگیری می‌کنیم و به روی آن پافشاری خواهیم کرد. امیدوارم که تصمیم درستی گرفته شود و به ضرر ما نباشد. 

او درباره ادامه همکاری با صمد مرفاوی اذعان کرد: هنوز تکلیف خود من مشخص نیست و معلوم نیست که ما به دسته یک سقوط کرده‌ایم یا خیر. باید ببینیم تصمیم نهایی چه می‌شود و آنگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد. در حال حاضر تنها می‌توانم بگویم که جریمه‌ای را برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته‌ایم که اگر کمیته انضباطی باشگاه موافقت کند، آن را عملی خواهیم کرد.

کشوری فرد در پایان درباره ادامه فعالیت باشگاه صبای قم در صورت نتیجه ندادن شکایت این باشگاه و سقوط قطعی این تیم به دسته یک تصریح کرد: اگر شکایت ما ثمری نداشته باشد، فکر نمی‌کنم که بخواهم ادامه دهم و باشگاه‌داری کنم.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.