تاریخ: ۲:۰۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،ناصر اصلانی گفت: مامورین انتظامی در حال کنترل تردد خودروهای عبوری یک دستگاه اتوبوس را که به مقصد تهران از سمت ارومیه در حال حرکت بود به احتمال حمل کالای قاچاق مورد بازرسی قرار دادند. وی افزود: در بازرسی‌هایی که از اتوبوس و وسایل […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،ناصر اصلانی گفت: مامورین انتظامی در حال کنترل تردد خودروهای عبوری یک دستگاه اتوبوس را که به مقصد تهران از سمت ارومیه در حال حرکت بود به احتمال حمل کالای قاچاق مورد بازرسی قرار دادند.

وی افزود: در بازرسی‌هایی که از اتوبوس و وسایل همراه مسافران انجام شد ۹۹ کیلو و ۳۵ گرم نقره قاچاق کشف گردید که همه این نقره‌های قاچاق بعد از کشف ضبط و به انبار جابه جا گردید تا با فرمان مراجع قضایی تعیین و تکلیف گردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اعتبار ریالی این نقره‌های مکشوفه عنوان نمود: طبق بررسی کارشناسان  ارزش ریالی این نقره‌های قاچاق ۲ میلیارد ریال هست و مسافر متهم توسط مامورین انتظامی دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی برای صادر کردن حکم پایانی جای گرفت.

این مطلبو از دست ندید!  استاندار بوشهر: کارگروه ملی مقابله با آلودگی محیط زیست عسلویه تشکیل شود